Представник Зеленського у ВР Руслан Стефанчук запропонував скоротити кількість депутатів у Раді

Представник глави держави у Верховній Раді Руслан Стефанчук в інтерв’ю LB.ua заявив, що в даний час команда Володимира Зеленського розглядає можливість скорочення кількості депутатів у вищому законодавчому органі країни.

«Сьогодні обговорюють кількість депутатів: 450 – це багато чи мало. Існують європейські норми представництва. Коли нас було 52 мільйони, то було досить, а коли ми після перепису населення побачимо, що нас 30 мільйонів, то для чого нам 450 депутатів? Тоді ми можемо говорити, що норми уявлення порушені і кількість народних депутатів треба переглянути », – розповів Стефанчук.

За даними ЗМІ, Руслан Стефанчук є доктором юридичних наук, професором, членом-кореспондентом Національної академії правових наук України, заслуженим діячем науки і техніки України, адвокатом. У 2011-2013 рр керував відділом проблем розвитку національного законодавства в Інституті законодавства Верховної Ради. Як помічник співпрацював з нардепом від БПП Анатолієм Матвієнком, а також віце-прем’єром Степаном Кубівим.

Share
error: Content is protected !!