Порошенко відзначив макрофінансову стабілізацію в Україні

За словами президента, російська агресія в Україні призвела до втрати приблизно чверті промислового потенціалу

Україні вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію і вихід України із зони ризику. Про це заявив президент України Петро Порошенко, повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення глави держави у Facebook.

Порошенко зазначив, що ще 4 роки тому Україна була за півкроку від дефолту і за крок від національної катастрофи.

«А подальша збройна агресія РФ, незаконна анексія Криму та окупація частини Донбасу призвели до втрати приблизно чверті промислового потенціалу», — йдеться у повідомленні.

За словами президента, незважаючи на це, Україні вдалося спільними зусиллями забезпечити макрофінансову стабілізацію і вихід України із зони ризику.

«Я абсолютно чітко розумію, що перед нами все ще безліч проблем, які належить вирішити. Але найважче у нас точно позаду. Рухаємось вперед!», — додав президент.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що зростання економіки України в 2019 році має скласти не менше 3%.

Раніше Світовий банк погіршив прогноз по зростанню економіки України. Зокрема, прогноз зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2019 році знижено до 2,9%.

Порошенко зазначив, що героїзм армії дозволяє українській дипломатії зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України

Збройні сили України (ЗСУ) будуть здатні діяти повністю за стандартами НАТО в 2020 році. Про це заявив президент України Петро Порошенко у ході візиту у Рівненську область, повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення прес-служби глави держави.

Порошенко зазначив, що зусилля українського народу та героїзм армії дозволяють українській дипломатії зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України.

«В 2020 році ЗСУ будуть зорганізовані і здатні діяти повністю за стандартами НАТО відповідно до закону про національну безпеку», — сказав Порошенко, зазначивши, що шлях України до Євросоюзу та НАТО допоможе забезпечити безпеку українських кордонів і суверенітету.

«Наш шлях до миру, але не на умовах капітуляції, яку нам пропонує російська п’ята колона, а на умовах національних інтересів України», — наголосив Порошенко.

Share
error: Content is protected !!