У Раді знайшли нардепів, яких варто позбутися


Стало відомо, скільки депутатів ігнорують виконання своїх обов’язків у Верховній Раді

Про це повідомляє “Комітет виборців України”.

З’ясувалося, що в Раді останнього скликання є 66 народних депутатів, які до сих пір не стали авторами жодного прийнятого закону. Такі нардепи зареєстрували від одного до декількох десятків проектів законів, проте жоден з них не був прийнятий.

У список самих непродуктивних депутатів Ради потрапило і кілька скандальних прізвищ. Зокрема там виявилися Дмитро Ярош, Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич і брати Добкіни.

Так, за 2,5 роки роботи Ради Дмитро Ярош зареєстрував 10 законопроектів, Рабінович – 47, Шуфрич – 19, Михайло Добкін – 5, проте жоден з них так і не був прийнятий.

«Зараз кожен сьомий депутат ВР демонструє нульову продуктивність роботи. Окремі політики безвідповідально ставляться до законодавчої роботи. Законопроекти часто реєструються для піарактівності, звітності перед виборцями або реагування на актуальні події, а тому не мають шансів на прийняття», – пояснив голова КВУ Олексій Кошель.

Відзначимо, що серед депутатів з нульовим ККД роботи 29 членів «Опозиційного блоку», 10 – позафракційних депутатів, 10 – депутатів БПП, 7 – «Відродження», 5 – «Народного Фронту», 2 – «Батьківщини», по 1 депутату РПЛ, «Самопомочі» та «Волі Народу».

Нагадаємо, Рада повернеться до роботи після відпустки 5 вересня. Також нагадаємо, в червні народні депутати встановили антирекорд: тоді вони кнопкодавили 41 раз.

Джерело: Politeka

Похожие новости

Савченко выдала новое скандальное заявление: “Текст написан. Это фейк”

Народный депутат Надежда Савченко в прямом эфире сообщила, что телефонный разговор якобы между Михаилом Саакашвили и олигарха Сергея Курченко, является фейком. Об этом она сказала в эфире телеканала NewsOne. “Такое

П’яна «тварина» влаштувала заміс на дорозі в Києві

В Киеве пьяный водитель совершил четыре ДТП. Об этом сообщает Киев Оперативный  в Facebook. «Пьяное в хлам чудовище, управляя своим авто Opel, госзнак WE729HH (Pl), совершил 4 (!) дорожно-транспортных происшествия!»,

Богачи теряют, инвесторы бегут. Антирекорд рынка

Обвал американского фондового рынка побил рекорд — упал на 1175 пунктов, что стало максимальным за всю историю. За ним последовали европейские и азиатские рынки. Что говорят аналитики? Американский фондовой рынок