Дженніфер Еністон дала напуття сучасним дівчатам

Актриса незадоволена сучасними явищами в суспільстві

Голлівудська актриса Дженніфер Еністон розповіла популярному виданню про те, що думає про сучасні тенденції в красі і ставлення людей до свого тіла.

Нещодавно 48-річна зірка в інтерв’ю для Vogue сказала, що вважає бодішеймінг неприйнятним.

Дженніфер заявила, що не розуміє, навіщо таблоїди так активно обговорюють цю тему і порадила людям любити себе такими, які вони є.

“Мені здається, що багато таблоїдів і журналів просто-напросто беруть людське тіло і розподіляють по певні категорії. І не так важливо, про що йдеться: бодіпозитив, бодішеймінг або щось ще… Я не розумію, навіщо це робити, переслідуючи лише мету розважити вас, і таким чином образити людей, у яких нібито є проблема. В моїй підсвідомості відбуваються зміни, а в іншому – кого це повинно турбувати?“ – поділилася знаменитість.

Також вона торкнулася актуальної для себе теми дітей. Зірка вважає, що жінки неповинні постійно переживати про свою зовнішність і плітки навколо неї.

“Я вже не можу чути ці вічні “вагітна-не вагітна“. Кому яке діло? Ви собі навіть не уявляєте, що відбувається в моєму житті. Для деяких жінок це навіть не питання егоїстичного вибору, але питання здоров’я, наприклад. Чому ми весь час повинні турбуватися про те, щоб виглядати якомога привабливіше? Щоб ні в якому разі не випирав живіт, інакше всі подумають… Треба навчитися не помічати цих пліток навколо і жити повноцінним і щасливим життям“, – сказала актриса.

Також вона вважає оцінювання людей за зовнішніми ознаками нав’язливою ідеєю, негативним прикладом для молодих дівчат. Зірка вважає, що це псує суспільство і такі явища варто зупинити.

Похожие новости

Порошенко категорически против передачи Верховной Раде права избрания президента

Глава государства заявил, что никогда не согласится с предложениями забрать у людей право избирать президента и отдать его парламенту Президент Украины Петр Порошенко заявляет о категорическом неприятии идеи передачи права

Порошенко обиделся, что над ним смеются из-за ленточек

Президент Петр Порошенко утверждает, что будет продолжать ездить по регионам и перерезать ленточки на локальных объектах. Об этом он сказал на совете регионального развития 24 октября в Киеве.  «Естественно, есть

Порошенко подписал закон о создании нового Госфонда

Подписанный закон вступает в силу с 1 января 2018 года Президент Украины Петр Порошенко подписал Закон Украины №2125-VIII «О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины относительно усовершенствования механизма финансового обеспечения