Побили та пограбували першого свата Леоніда Кучми

Колишнього прем’єр-міністра Криму та екс-свата Леоніда Кучми Анатолія Франчука невідомі побили і пограбували у власному будинку. Про це повідомляє російський «Інтерфакс» з посиланням на місцеві ЗМІ.

За його словами, він був побитий і пограбований групою невідомих в ніч на 10 серпня у своєму будинку в окупованому Криму.

«Близько другої години ночі увірвалися кілька людей. Скільки саме їх було, я в темряві не бачив. Але троє тримали мене. Можливо, їх було більше. Мені зв’язали руки і ноги, один тримав зв’язані руки, другий – ноги, а третій бив по голові, по ногах. Потім на ганчірку налили якусь рідину, поклали на обличчя, мабуть, щоб я відключився», – цитує агентство Франчука.

Повідомляється, що 82-річний екс-нардеп і прем’єр отямився за якийсь час. У будинку вже нікого не було. Вранці його зв’язаного знайшов водій.

Франчук повідомив, що грабіжники розрізали три сейфа, забрали з собою близько мільйона рублів (майже 400 тис. грн – ред.), 137 тис. доларів і золото, яке належало його дружині, що померла п’ять років тому.

Зазначається, що колишній чиновник звернувся у поліцію. За даними видання, так зване «МВС» окупованого Криму поки не коментує інцидент.

Анатолій Франчук, колишній прем’єр-міністр Криму в 1994-1996 і 1997-1998, народний депутат України в 1995-2006 роках.

Його син, Ігор Франчук, був одружений з дочкою другого президента України Леоніда Кучми Оленою.

Share
error: Content is protected !!