Перше, що вони почули з рації від керівництва, коли вийшли на зв’язок, було – «Ви що, живі?»: громадськість вимагає звільнення корупціонера та зрадника Анатолія Матіоса

БЕЗКРАЙНІЙ ЦИНІЗМ МАТІОСА!

Якось хлопці, які вирвалися з іловайського пекла, розповідали, що перше, що вони почули з рації від керівництва, коли вийшли на зв’язок, було – «Ви що, живі?».

Скільки українських хлопців полягло тоді через те, що їм дали дебільні накази, кинули напризволяще і вирішили похоронити у донецьких степах?

Скільки фактів переслідування прокуратурой було через те, що наші хлопці мали нахабство вижити й пробитися?! Скільки прокурорських щурів тягало їх на допити й залякувало, щоб ті не сказали людям правди!

І ось вчора істота, що йменується головним військовим прокурором Анатолієм #Матіосом, оприлюднила та прокоментувала висновки розслідвуання щодо Иловайського котлу…

Як пише сам #Матіос у себе у Facebook, «Нині був важкий день». Мовляв, провів «кропітку роботу» та очікував напливу «квазі-експертів». Які будуть критикувати висновки слідства. Але на диво (!) ЗМІ та різних мастей експерти не виступили з критикою. Бо ж слідство було таким об’єктивним!

Хочете знати, до чого прийшло слідство? Що у випадку з Іловайським котлом мали місце певні, малесенькі такі помилки керівництва #АТО! Які, ЗВИЧАЙНО, НІЯК не пов’язані з тим, що українські хлопці потрапили у котел і пекло. Винна лише #Росія, військове керівництво — ні.

А ось численні випадки дезертирства з лав ЗСУ, за словами Матіоса, були! Він так і сказав — масові!

Тобто, наші бійці самі зайшли у котел а потім ще й дезертирство влаштували!

За результатами заяви #ГПУ та посту самого Матіоса українці мають до влади лише одне питання – ЯК ВАС ПОГАНЬ, ЗЕМЛЯ НОСИТЬ?

Вперше за весь час існування нашої спільноти ми закликаємо вас не лайкнути наш пост. Є краща ідея. Перейдіть за посиланням на пост Матіоса facebook.com/MatiosAnatolii/posts/859871967497258.

І, оскільки він закрив можливість коментувати свої пости, – поділіться його постом, дописавши туди все, що ви про нього думаєте. Він побачить і прочитає, не сумнівайтеся!
А до вас, пане Матіос, лише одна фраза – ваше засудження чекає вас у майбутньому!

За те, що фальшували докази і вигороджували вбивць. За те, що переслідували патріотів і героїв України.

Share
error: Content is protected !!