Осоромилася на весь світ: Російських спортсменів більше не хочуть бачити у великому спорті до 2022 року

Міжнародна федерація біатлону (IBU) відсторонила Росію від проведення етапів Кубка світу з біатлону на найближчі чотири роки.

Таку інформацію озвучив представник прес-служби Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) Крістіан Вінклер норвезькому телеканалу NRK, пише 24tv.

«IBU може вибирати з заявок, які ми отримали. Ми вибрали ті країни, які відповідали кодексу WADA протягом всього процесу подачі заявок. Ми дотримуємося наших принципів. Це одна з причин, через які ми не надали Росії жодного етапу Кубка світу», – йдеться у повідомленні.

Розклад змагань опубліковано на офіційному сайті федерації.

Так, IBU опублікував розклад змагань з біатлону сезонів 2020/21 і 2021/22. Згідно з календарем, в найближчі 4 роки біатлонних змагань на території Росії не передбачено.

У сезоні 2020/2021 перший етап Кубка світу стартує у фінському місті Контіолахті 28 листопада, а завершиться 21 березня в норвезькому Осло.

Чемпіонат світу відбудеться в Словенії, в Поклюці в період з 11-го по 21 лютого 2021 року.

У сезоні 2021/2022 перший етапу пройде у шведському Естерсунд 27 листопада, а заключний етап пройде в Осло 20 березня.

169 російських спортсменів не змогли брати участь у зимових Олімпійських іграх 2018-го через допінговий скандал. У листопаді 2017-го у росіян відібрали 13 медалей. Причина — застосування заборонених препаратів на зимових Олімпійських іграх у Сочі 4 роки тому. Також стало відомо, що колишній міністр спорту Росії Сергій Мутко намагався переконати додати допінг у проби сечі українського спортсмена.

Виключення Росії із Ради Європи: у Путіна зробили нову гучну заяву

У МЗС Росії стверджують, що у Ради Європи без Росії «навряд чи може бути майбутнє». Відтак про вихід країни з організації мова не йде.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Олександр Грушко

Так, у російському відомстві в ситуації із можливим виключенням Росії традиційно звинувачують «певні сили».

Ні про яке виключення мова не йде. Ми знаємо, що є сили, які хотіли б розгорнути цю кризу у бік виключення РФ з Ради Європи, але це абсолютно тупиковий підхід, оскільки у організації без Росії навряд чи є майбутнє,
– заявив Грушко.

Російський дипломат вважає, що криза нібито зумовлена «невідповідністю» внутрішніх процедур Парламентської асамблеї Ради Європи фундаментальним принципам Ради Європи. За його словами, «ситуація, коли Росія позбавлена своїх фундаментальних прав в організації, є неприйнятною».

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи відмовилася голосувати за зміну санкційних правил щодо Росії і відклала вирішення цього питання на наступний рік. Це означає, що Росія не поновить своєї участі в організації до кінця 2018 року. Окрім того, Генеральний секретар організації Торбйорн Ягланд заявив, що Росію можуть виключити із Ради Європи через несплату внесків.

Share
error: Content is protected !!