«Опоблок» буде саджати геїв на 6 років, — у Раді зареєстровано законопроект, який криміналізує «пропаганду одностатевих стосунків

Співголова фракції «Опозиційний блок» Олександр Вілкул зареєстрував у Верховній Раді законопроект №9183, який вводить адміністративну і кримінальну відповідальність за «пропаганду одностатевих стосунків».
Опублікований на сайті Ради документ називається «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту суспільної моралі та традиційних сімейних цінностей».

Законопроект передбачає адміністративну відповідальність у вигляді штрафу за «пропаганду одностатевих сексуальних стосунків, що може негативно вплинути на фізичне та психічне здоров’я, моральний та духовний розвиток дитини».

Повторне порушення закону передбачає кримінальну відповідальність — до 6 років в’язниці.

Згідно з документом, пропагандою зокрема вважаються «дії, які виражаються в публічній демонстрації образу життя осіб, які ведуть одностатеві сексуальні стосунки, їх орієнтації та поведінки».

Крім того, проект закону передбачає заборону та криміналізацію виробництва і поширення продукції, яка «пропагує одностатеві стосунки».

«Метою законопроекту є посилення захисту суспільної моралі, охорони сім’ї та традиційних для України сімейних цінностей, посилення соціального захисту сім’ї та дітей», — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Як повідомлялося, у Нью-Йорку дозволили вказувати третю стать у свідоцтвах про народження.

Суд у Кенії на тиждень зняв заборону на фільм про кохання двох дівчат «Подруга», щоб картину могли подати на участь у кінопремії «Оскар».

6 вересня Верховний суд Індії визнав, що в країні секс між партнерами однієї статі більше не є кримінальним злочином.

Share