Оксана Марченко раптово стала патріоткою: «Плекайте українську мову. Шкода, що її засмічують запозиченими словами»

«Шкода, що її засмічують запозиченими словами»: Оксана Марченко висловилась щодо української мови та закликала читати вітчизняну літературу

Відома українська телеведуча, скандальна учасниця шоу «Танці з зірками» Оксана Марченко опублікувала на свої сторінці в «Інстаграм» новій пост, котрий присвятила Дню української писемності та мови, передає replyua.net. «Писемність, мова — це не наукові терміни, це інструменти нашого щоденного спілкування та взаємодії.

Мова, як гірська річка, завжди тече й несе свої води, напуваючи все навкруги…і шкода, що її засмічують запозиченими словами. Шкода, що для багатьох співвітчизників суржик вже став «українською мовою»… це свідчить лише про те, що люди перестали читати класику та хороші книжки, перестали вдосконалюватися й інтелектуально розвиватися», — зазначила дружина Віктора Медведчука.

«Без такого самозбагачення життя і спілкування втрачають свої барви… Не шкодуйте часу на гарну книжку — ваша душа цього потребує. А інтелектуальний голод, на жаль, не помітний. А яку українську книжку нещодавно ви читали?», — звернулась знаменитість до своїх підписників у мережі. Зазначимо, українці стали навперебій писати свої улюблені твори українською мовою та ділитись враженнями від прочитаного.

«Моя остання україномовна книжка — Макс Кідрук «Де немає Бога»», «Я обожнюю читати українською мовою, останнє, що прочитала, це був Макс Кідрук — «Увійди в мої сни». Раджу», «Кайдашеву сім’ю нам потрібно зараз читати!Наша країна зараз нагадує нам суцільну Кайдашеву сім’ю! І робити висновки!».

Share
error: Content is protected !!