Нічому не вчить життя українців: понад половина українців вважають помилкою заборону російського кіно

Половина українських громадян вважають, що рішення про заборону російських артистів, каналів та фільмів було помилковим. Як передає replyua.net з посиланням на «Інтерфакс», про це свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). При цьому наголошується, що цей відсоток певною мірою збільшився у лютому поточного року.

Також результати опитування показали, що 50% учасників опитування переконані, що заборона російських телеканалів в Україні – це помилка, що обмежує права громадян (в лютому такої точки зору дотримувалися 44% громадян). Водночас, 33% є прихильникам и іншої думки і стверджують, що заборона російських телеканалів в Україні – це необхідний крок, який потрібен для захисту держави. Не змогли дати відповідь на це запитання чи вагалися з відповіддю близько 18% респондентів.

«57% респондентів назвали заборону артистів і російських фільмів в Україні помилкою чи обмеженням прав громадян. 27% опитаних цю заборону виправдали», — зазначається у даних опитування.

Share
error: Content is protected !!