Нічого собі, погляньте, що там робиться: Будинок Авакова атакував розлючений натовп, все в диму, чутно крики

У суботу, 17 листопада, біля будинку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова проходить акція з вимогою відставки глави МВС

Активісти прийшли під будинок Авакова після автопробігу з центру Києва.

Серед головних претензій до міністра, через які вимагають його відставки: нерозкриті вбивства і напади на цивільних активістів зі “списку Гандзюк”, нерозкриті вбивства Павла Шеремета, Ірини Ноздровської і Каті Гандзюк, саботаж розслідувань його підлеглими на місцях і непокарані слідчі, відсутність замовних версій в розслідуваннях нападів на активістів.

Серед організаторів акції – ініціатива “Хто вбив Катю Гандзюк”, “Автомайдан”, Центр протидії корупції та інші, С14.

Учасники акції скандують “Авакова у відставку, Авакова – на нари!”.

Також серед вимог учасників заходу і відставка генпрокурора Юрія Луценка.

На паркані особняка Авакова учасники акції залишили трафарети “Хто замовив Катю Гандзюк”, зроблені червоною фарбою.

Учасники акції також принесли чолі МВС великий сміттєвий контейнер, вони також обписали паркан будинку міністра внутрішніх справ написами, що він “злодій і мусор”. Мітингувальники запалювали фаєри, а протягом всієї акції звучали пісні “Ляпіса Трубецького” і “Brutto”.

“Вони хочуть змусити діючого міністра написати заяву про відставку. Однією з головних причин такої вимоги організатори акції називають нерозкриті вбивства і напади на цивільних активістів зі” списку Гандзюк “, – йдеться у підписі до відео з акції протесту.

У неділю 4 листопада стало відомо про те, що померла херсонська активістка Катерина Гандзюк, яку влітку цього року облили кислотою.

Вона виступала проти проросійських сил у своєму регіоні, а також звинувачувала чиновників Нацполіціі в корупції. За напад на Гандзюк затримані кілька людей. Деякі визнають провину, деякі ні. Відомо, що основний нападник на активістку – колишній АТОшнік, до того ж він був нагороджений орденом.

Share
error: Content is protected !!