Не встиг скористатись награбованим: сепаратиста «Ташкента», який втік з Донецьку заарештували в Москві, — перші подробиці

Новину про арешт екс – «міністра доходів і зборів ДНР» Олександра Тимофєєва (кличка «Саша Ташкент» або «гаманець Захарченко») повідомила пропагандистка Майя Пирогова. Джерело видання «Факти» в Донецьку теж має аналогічні відомості з РФї.

Відомо, що вцілілий під час ліквідації Захарченко його найближчий соратник практично відразу втік до Росії, оскільки в Донецьку «нова влада» звинуватила його в розкраданнях на колосальні суми.

Так як про повернення в рідне місто не йдеться, «Ташкент», судячи з усього, намагається якось влаштуватися «за поребриком». Однак безуспішно. Пирогова стверджує, що він схоплений в Москві, але про те, де його «взяли», і про причини арешту поки невідомо.

«За що і де утримують, продовжуємо намагатися дізнатися», – повідомила вона. За її словами, арешт Тимофєєва вже підтвердили кілька джерел з російської столиці.

Читайте також: ПРЕДАТЕЛИ УКРАИНЫ ИЗ ОРДЛО БУДУТ СИДЕТЬ: БОЛЬШЕ НЕТ НИКАКИХ ЮРИДИЧЕСКИХ ПРЕГРАД ДЛЯ УГОЛОВНОГО НАКАЗАНИЯ БАНДИТОВ ИЗ «Л/ДНР»

Share
error: Content is protected !!