Народні українські прикмети: що чекати — невдач чи хвороб. Які речі не можна давати і брати в борг

У кожної речі є своя енергетика. Раніше люди надавали велике значення тому, що можна і не можна давати в борг, дотримувалися цих прикмет.

Особливий існує заборона на те, щоб віддавати щось із дому:

  • напередодні і в день великих церковних свят
  • у день народження дитини
  • у день від’їзду когось із близьких з дому
  • після заходу сонця
  • в понеділок

Сіль

У солі дуже сильні енергетичні властивості, вона є компонентом багатьох магічних обрядів і може негативно впливати на здоров’я і долю людини. Наші предки вважали, що якщо у вас просять солі — це не до добра, хочуть забрати вашу силу і здоров’я. Якщо сусідка попросила у вас солі, віддайте їй всю пачку або відсипте в кульочок – і подаруйте.

Домашній посуд

Ложки, вилки, тарілки, каструлі та інше кухонне начиння заряджається енергетикою будинку, якому належить. Не давайте нікому свій посуд і не просіть інших у користування, щоб не вплинути негативно на життя іншої людини або власну долю.

Одяг

Одяг, і, особливо, взуття, — це дуже особисте, вони несуть енергетику свого господаря. Багато хто, особливо в молодості, люблять обмінюватися одягом один з одним, змінюватися. Не треба цього робити, це може принести невдачі, брати в користування «поносити» плаття або блузку у подруги, навіть у рідних не слід брати одяг. Якщо дуже хочеться – «заплатите» символічну монету за користування.

Прикраси

Всі камені і дорогоцінні і напівкоштовні самоцвіти несуть енергетику людини, якій належать, тому на чужу вони вплинуть вкрай негативно. Надівши прикраси іншої людини, ви можете перенести на себе його проблеми.

Віник

Вінику приписують багато магічних властивостей – він дуже сильний домашній талісман і оберіг дому від негативу. Якщо брати або давати віник чужим у користування, можна притягти негативну смугу в свій будинок, фінансові невдачі, хвороби. Віник не повинен покидати ваш будинок.

Share
error: Content is protected !!