Нардеп Шевченко: «Пане Порошенко, Ви злочинець і зрадник України, ви будете сидіти в тюрмі, а все, що награбували, буде конфісковано»

Відверто!!! Все правда!!!

Нардеп Шевченко про Порошенка: Ви — злочинець. Ви — колаборант і зрадник України!!!

Ви продовжуєте заробляти в Росії, і Путін вас не чіпає, він насміхається з вашої жадібності і клептоманії. Ви разом зі своїм компаньйоном Медведчуком зробили монополію з продажу російського дизпалива та зрідженого газу, цій схемі позаздрив напевне б Курченко.

Ви не конфіскували жодного російського підприємства в Україні, натомість Росія кофіскувала всі українські підприємства в Криму, але дала можливість продати вам ваш судоремонтний завод за десятки мільйонів доларів.

Ви видаєте російському ФСБ патріотів. Ви готові розпродати Україну іноземцям, в той час як душите і вбиваєте український бізнес. Ви разом з Гонтаревою зруйнували банківську систему України, Ви зробили жебраками людей. Народ Вас ненавидить!

Ви пане президенте будете сидіти в тюрьмі. А все що ви награбували буде конфісковано на користь українського народу!!!

Відверто!!! Все правда!!!Нардеп Шевченко про Порошенка: Ви — злочинець. Ви — колаборант і зрадник України!!!Ви продовжуєте заробляти в Росії, і Путін вас не чіпає, він насміхається з вашої жадібності і клептоманії. Ви разом зі своїм компаньйоном Медведчуком зробили монополію з продажу російського дизпалива та зрідженого газу, цій схемі позаздрив напевне б Курченко.Ви не конфіскували жодного російського підприємства в Україні, натомість Росія кофіскувала всі українські підприємства в Криму, але дала можливість продати вам ваш судоремонтний завод за десятки мільйонів доларів.Ви видаєте російському ФСБ патріотів. Ви готові розпродати Україну іноземцям, в той час як душите і вбиваєте український бізнес. Ви разом з Гонтаревою зруйнували банківську систему України, Ви зробили жебраками людей. Народ Вас ненавидить!Ви пане президенте будете сидіти в тюрьмі. А все що ви награбували буде конфісковано на користь українського народу!!!

Опубліковано Andreev Roma Субота, 22 вересня 2018 р.

Читайте також: «ЛОЖЬ, МАНИПУЛЯЦИЯ И ИМИТАЦИЯ — ЭТО ОСНОВНЫЕ ТЕЗИСЫ ПОРОШЕНКО»: ИЗВЕСТНЫЙ ДИПЛОМАТ ЖЕСТКО РАСКРИТИКОВАЛ ПОРОШЕНКО

Share
error: Content is protected !!