Молодий хуліган: яким був Зеленський 20 років тому (фото)

Як виглядав лідер першого туру виборів президента України Володимир Зеленський на початку 2000-х — дивіться в нашій добірці

За результатами виборів президента України лідирують Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Саме ці два кандидати виходять у другий тур після підрахунку більше половини протоколів. Офіційно ж Центрвиборчком має оголосити результати першого туру виборів 2019 не пізніше 10 квітня.

А поки вся Україна чекає остаточних результатів виборів, ми пропонуємо вам згадати, яким у молодості був один з лідерів президентських перегонів — Володимир Зеленський.

Коли Зеленський був маленьким, він мріяв, що стане прикордонником, а коли подорослішав, його мрією стала професія перекладача і дипломата.

У 16-річному віці Зеленський виграв грант на безкоштовне навчання у Ізраїлі. Однак не поїхав туди вчитися, оскільки проти цього був його батько. Пізніше саме за наполяганням батька Зеленський піде вчитися на юриста, а не на режисера, як він сам того хотів.

“Я вступив до університету, не на режисуру, про що мріяв, а куди зміг – на юрфак. Не у Києві, де хотів навчатися, а у Кривому Розі. Я залишився з батьками та двома хворими бабусями в квартирі неподалік 95-го кварталу”, — згадує Володимир.

Закінчив Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету ім. Гетьмана за спеціальністю “право”. Однак за фахом Володимир ніколи не працював.

У студентські роки захоплювався Клубом винахідливих і кмітливих, створив театр мініатюр “Беспризорник”. Грав у криворізькій команді КВК “Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит” (джерело)

За словами самого Володимира, він ріс у Кривому Розі, де у 80-х часто відбувалися різні розбірки, бандитські війни. Але сам Зеленський ніколи не був бандитом. Хоча, зізнався кандидат у президенти в одному з інтерв’ю, «хуліганив трошки» — разом з приятелем зливали з машин бензин і крали мотоцикли.

«Не для продажу. Взяли, покаталися і повернули. Користуючись юридичними термінами, це були не злочини, а проступки», — пояснив Зеленський в інтерв’ю журналу OK.

А потім в житті Зеленського з’явився КВК. Першим великим успіхом Зеленського в Клубі було чемпіонство з командою «Запоріжжя — Кривий Ріг — Транзит» в 1997 році. Після цього Володимир зі своїми друзями створили команду «95-й квартал».

З 1998 по 2003 рік «кварталівці» успішно виступали у Вищій лізі КВК, ставали володарями «КіВіНа в світлому».

Але незабаром гумористи вирішили залишити проект і пішли у вільне плавання, завдяки якому «Квартал 95» та проекти студії відомі практично всім українцям та жителям інших країн.

Джерело

Читайтк також: Зеленский объяснил, почему не указал в декларации итальянскую виллу

Зеленский дал ответы на главные вопросы украинских граждан

Share
error: Content is protected !!