Має знати кожен, це не жарти: В обмінниках паніка. Долар впаде на 40%, крах неминучий, — коли буде валютний апокаліпсис

Статус головної резервної валюти під загрозою, адже долару прогнозують досить жалюгідний будущєєе

Про це пише Обозреватель.

На сьогоднішній день доля багатьох країн, в тому числі і України, залежить від американської валюти, адже до неї прив’язані ціни на енергоресурси, можливість виплачувати зовнішні борги, розплачуватися за імпорт. Однак, на думку експертів, ситуація може різко змінитися в найближчому часі.

Як говориться в звіті компанії A.G. Bisset Associates LLC, до 2024 року долар втратить в ціні до 40%. Фінансист фірми Ульф Ліндал, якого називають найвпливовішим експертом в США, запевняє, що до таких прогнозів потрібно ставитися з обережністю.

Ліндал впевнений, що йому вдалося виявити циклічну залежність долара, яку він і описав в доповіді. Як виявилося, американська валюта падає на 35-48% кожні 14-16 років. Новий цикл зниження почався ще в минулому році, а закінчиться через шість років. Саме в 2024 році »американець” опуститься до максимально низької точки.

Один з основних вантажів, через якого долар впевнено йде на дно – його переоціненість. Цей факт визнають і в МВФ, і в ВЕФ. Ліднал же вважає, що недооціненість інших світових валют робить їх більш привабливими для можливої ​​покупки. Мовляв, коли курс знаходиться на пікової позначки, як в ситуації з доларом, настав час продавати валюту.

Крім цього, на ситуацію з доларом впливає зниження податків в США, яке було ініційовано Дональдом Трампом. Даний процес перестане впливати на економіку приблизно через 18 місяців (зростання припиниться), а наступним етапом будуть проблеми з фінансуванням бюджету і обвал долара.

Провідні банкіри запевняють, що американська валюта найближчим часом може обвалитися на 30%. Альтернативою “американцю” можуть в майбутньому стати, наприклад, спеціальні права запозичення МВФ. Головна умова – нова резервна “валюта” не повинна бути прив’язана до конкретної держави і золоту. Так як ні окрема країна, ні дорогоцінний метал, не можуть без проблем задовольнити попит на світовому ринку.

Саме сміливе припущення – дуже скоро розроблять нову електронну валюту, яку використовуватимуть держави. Але при цьому діючі криптовалюти (наприклад, біткоіни), виконувати цю роль не зможуть. Вони нічим не підкріплені, і ніхто не несе за них відповідальність.

Share
error: Content is protected !!