Ляшко: Щойно я запропонував Андрію Парубію скликати 24 серпня урочисте засідання парламенту 8-го скликання до Дня Незалежності.

Щойно я запропонував Андрію Парубію скликати 24 серпня урочисте засідання парламенту 8-го скликання до Дня Незалежності. При всіх мінусах це був унікальний державотворчий парламент, який, я переконаний, уже увійшов в українську історію. Жоден парламент, як цей, не зробив стільки для відновлення нашої Армії та національної безпеки, для національної історії та пам‘яті, для національної культури і мови, для європейського майбутнього України.

Я неймовірно горжуся, що мав честь очолювати найкращу, найефективнішу фракцію цього історичного парламенту. Кожен, кожен депутат цього парламенту Майдану, який голосував за державотворчі закони, може гордитися перед своїми дітьми і онуками, щоб про нього не говорили сьогодні сліпі обивателі. Час розставить все на свої місця!

Для Зеленського День Незалежності України – це не свято, а дата, навпроти якої йому треба поставити галочку у своєму робочому графіку. Як і військовий парад, який він перетворив на ходу. А для нас, українців, це Свято із сльозами на очах. Український парламент 8-го скликання має відзначити це Свято на найвищому рівні. І віддати віддати шану нашим Захисникам, яких Зеленський зневажає, скасовуючи військовий парад.

Вірьте в Україну і ніколи не опускайте руки! Тьма розсіється!!!

Олег Ляшко

источник

Share
error: Content is protected !!