“Львів, 14.00 виїзд з об’їздної на Тернопіль, стоять “зірки” – ”простивипусти” обабіч дороги, одна з них з півторарічною дитиною”

«Львів, 14.00 виїзд з об’їздної на Тернопіль, стоять “зірки” – ” простивипусти” обабіч дороги, одна з них з півторарічною дитиною!!!!!!

Місяць тому їхав повз, бачу жінка з дитиною, зупинився підвезти, а мені кажуть – ” не треба , ми тут працюємо”….. в мене був шок до самого дому!, десь не вкладалось в голові!!! Їду сьогодні – та сама картина тільки з компанією, не міг проїхати далі! ….побачила що знімаю, відвертається, викликав поліцію, ті сказали – добре їдемо!

1

2

3

4

Чекав 30 хв , немає, телефоную ще раз, а мені кажуть – ” а ви ще нас чекаєте?..а що ми можемо зробити?, факт що вона займається проституцією не встановлений, вибачте!” Я прошу – та ви хоч приїдьте, один раз, другий складете протокол, повідомите відповідні служби , то може з’ явиться в тієї дитини шанс вирости нормальною!!!!

…на що я почув відповвдь – ” а ви нам не розказуйте що робити, самі знаємо, багато вас таких!…і кинули трубку!.!!!! … пройшло ще 40 хвл, нікого!!! ….і ” зірки” зникли!))))…видно ” сигальчик” отримали!!! Браво нова поліція!!!

5

6

7

8

Прошу репост!

P.S. приїхала поліція , сказали що нічого зробити не можуть, звати ту “зірку” Люда ,сама з Золочева, все! Занавіс!

P.S. 2) ” Зірку” знайшли, звати її Сеник Любов Василівна, 79го р.н. з Злочівського р-ну , везуть в Личаківський відділок, складуть протокол, повідомлять відповідні служби! Ну хоч щоось!!! …

Маю надію що до горе- матері щось дійде, і вона одумається!!!»

Роман Буянов

Share
error: Content is protected !!