«Лишили лише джинси та кофтину», — українка благає про допомогу у пошуку нелюдів які жорстоко побили та пограбували її брата

БУДЬ ЛАСКА, МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!

13.11.18 року приблизно 19:00-20:30 було здійснено напад на мого брата вуличками як іти від Магнусу біля краківського, догори до Львівського кооперативного коледжу економіки і права , що знаходиться на вулиці Клепарівська м. Львів.

Все що він пам’ятає, це удар ззаду по голові. Після того ці скотиняки (вибачте за грубість, злість переповнює) позабирали повністю всі речі, а саме: куртка, ремінь, гаманець із грошима, телефон та кросівки.

Лишили лише джинси та кофтину… після чого, якимось чином він опинився в лісі в районі Високого Замку з розбитою головою…по його розповіді, він прийшов до тями вночі, довго блукав, пробуючи знайти вихід з лісу..

Побачив вишку з Високого Замку, попрямував до неї.. приблизно о 4:00-5:00 ранку 14.11.18 він дійшов до гуртожитку де проживає під час навчання..

Я благаю усіх людей, які читають цей пост, можливо, ви були свідком чогось підозрілого в цей час, на цьому місці, можливо, відеореєстратори зазняли на камеру.

Будь ласка, не будьте байдужі, напишіть, поділіться. Повну анонімність ми гарантуємо.

Дякувати Богу, брат залишився живим.

Не дай Боже ще з кимось це повториться…

БУДЬ ЛАСКА, МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ.

(КОРЕКТУЮ ТЕКСТ! НАРОД, про який алкоголь можна говорити та ще й про «накурився»?

Совість трошки майте. В нас блін реально шок, а ви глузуєте. Я про допомогу прошу, а не про ваші такі припущення!!!!!!!!!!!!)

Share
error: Content is protected !!