Жорстока розправа у церкві — бойовики забрали багато життів

Озброєні бойовики здійснили напад на церкву, в якій молилися люди

Внаслідок атаки загинули 16 осіб.

Зазначається, що напад здійснили представники напівкочових угруповань під час проведення молитовних заходів у церкві в Нігерії.

Спікер поліції штату Бенуе підтвердив, що жертв атаки дійсно 16. Він також зазначив, що серед загиблих – двоє священників.

У цьому регіоні часто відбуваються сутички між осілими нігерійцями, котрі займаються землеробством, і кочовими угрупованнями. І ті, й інші періодично вчиняють рейди на ворогів. Кочівники найчастіше сповідують іслам, а осілі – християнство.

Як повідомлялося раніше, в будівлі уряду Нігерії сталася надзвичайна пригода, викрадений головний символ влади. Як стало відомо, група озброєних людей увірвалася в сенат Нігерії і викрала «жезл влади».

Інцидент стався в робочий час, коли сесійний зал був заповнений. Зловмисники за лічені хвилини зникли з викраденим реквізитом.

Відзначимо, що даний жезл є важливим символом і невід’ємною частиною прийняття державних рішень. Імовірно, організатором акції міг стати сенатор, якого відсторонили від виконання обов’язків.

У провладній партії Нігерії називають такий нахабний вчинок атакою на демократію і вимагають знайти і покарати зловмисників.

Засідання верхньої палати парламенту продовжилося лише тоді, коли в зал принесли запасний символ – булаву.

Імовірно, організатором акції міг стати сенатор, якого відсторонили від виконання обов’язків.

Нагадаємо, в Нігерії загинуло 36 осіб під час перестрілки через крадіжку овець. Інцидент стався 13 лютого. Тоді місцеві мисливці почали суперечку з пастухом стада, в якому, як вони припускали, були крадені вівці.

Чоловік був змушений кинути стадо і бігти. Пастух вирішив звернутися за допомогою до бандитам з сусіднього району і вмовив їх влаштувати засідку на мисливців. Між двома загонами зав’язалася перестрілка, на місце прибула поліція. На місці трагедії залишилося 18 трупів.

Правоохоронці запевняють, що бандити забрали ще 18 тіл убитих з собою. Пошуки злочинців тривають.

джерело

Похожие новости

Мама миллиардера Илона Маска рассказала, как помогла сыну разбогатеть

Знаменитая модель и диетолог Мэй Маск поведала секреты о том, как воспитала главного предпринимателя мира. Илон Маск – один из самых успешных изобретателей и инженеров современности. Он – основатель компаний PayPal, SpaceX, главный

Секс в небе: откровения стюардессы шокировали весь мир

Стюардесса одной из британских авиакомпаний после 15 лет полетов рассказала, как “большие шишки” и пассажиры первого класса платят ее коллегам за секс-услуги. По словам девушки, пассажиры первых и бизнес-классов и

Порошенко дал добро на ввод российских войск в Украину! Это война!?

Порошенко собирается дать разрешение на проход российских войск, выведенных из Приднестровья, по территории Украины. Сижу и думаю — можно это действо считать гибридкой или это уже за пределами умственной «радуги»?