Єдина церква в Україні — мільйони вірян втратять сон

Головним завданням Патріархату залишається, обговорити та скоординувати дії щодо даної проблеми з іншими церквами в Україні

Священний Синод під головуванням Вселенського Патріарха Варфоломія розглянув питання щодо автокефалії для України . В УПЦ звісно ж не оминули увагою це питання та вже з’явилась перша рекція на це рішення.

В суботу, 22 квітня, представники Вселенського Патріархату повідомили про те, що 19 і 20 квітня відбулися засідання щодо українського питання.

«Всі пункти порядку денного були розглянуті та обговорені, і були прийняті відповідні рішення», — написали на офіційному сайті Патріархату.

Які рішення були прийняті

Зокрема, Патріархат ознайомився з церковною ситуацією в Україні, «отримавши клопотання про автокефалію від церковних і цивільних осіб, що представляють мільйони православних українців».

Представники Патріархату заявили, що наразі головним завданням залишається, обговорити та скоординувати дії щодо даної проблеми з іншими церквами в Україні.

У свою чергу, в Українській Православній Церкві пояснили інформацію від Вселенського Патріархату щодо єдиної помісної церкви в Україні.

Так, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Микола Данилевич на своїй сторінці в Facebookнаписав: «Константинопольський патріархат, який є відповідальним за загальноправославну єдність, що не зробить нічого такого, що б цій єдності завадило; (він) буде узгоджувати питання української автокефалії з усіма Помісними Православними Церквами «.

Дивіться: помісна церква. Навіщо вона потрібна

джерело

Похожие новости

Продукти, які НІКОЛИ не варто купувати в супермаркеті

Большинство продающейся в магазинах еды — полуфабрикаты. Стоят они обычно недорого, но последствия их употребления дорого лечить. Если вы ищете способ питаться правильно, нельзя покупать такие продукты: Продукты с «фруктовыми»

В России выпал августовский снег (фото)

Несмотря на то, что на календаре еще лето, россияне начинают доставать из шкафов зимние вещи. Сегодняшним утром из их окон открылась панорама настоящей зимы. 29 августа город Нерюнгри в Якутии

Срочно! В РФ врачи борются за жизнь известного советского актера

Актеру сделали операцию, состояние актера тяжелое. Речь идет об актере Дмитрия Бузилева, который известен как герой фильмов “Табор уходит в небо” и “Жестокий романс”. Артист дышит самостоятельно, но остается в