Важлива політична персона Європи стала на бік Путіна

Новий голова СДПН заявила про підтримку відносин з Росією

Новий голова Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Андреа Налес виступила за оновлення партії та пошук діалогу у відносинах з Росією. Про це повідомляє німецьке видання DW.

Зокрема, повідомляється, що у своїй промові на з’їзді партії Андреа Налес пообіцяла оновити партію, а ключовими питаннями для СДПН в найближчі роки вона назвала розвиток економіки і ситуацію на ринку праці. Крім того, Налес виступила за «пошук діалогу» з Росією.

«Ми повинні підтримувати стосунки і з США, і з Росією, але при цьому зберігати реалізм», — заявила вона, додавши, що «німці хочуть бути хорошими сусідами для Росії».

Андреа Налес обрана головою Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН). Це рішення було прийнято на позачерговому з’їзді партії у Вісбадені в неділю, 22 квітня. За кандидатуру Налес, яка стала першою жінкою на посаді голови СДПН за майже 155-річну історію партії, проголосували 66,3 відсотка делегатів. Це один з найгірших результатів при виборах партійного лідера з 1946 року.

Андреа Налес була вперше обрана членом Бундестагу в 1998 році. Вона займала посаду генерального секретаря партії, голови фракції СДПН у парламенті, міністра праці і соціальних питань.

джерело

Похожие новости

Мочанов: Такое ощущение, что эта война – навсегда. Нагоды и поколения

Дома. В Киеве.В тепле, комфорте и уюте. Ещё один привычный рейс, туристический. Туда и обратно. Киев-Харьков-Бахмут-Часов Яр-Констаха-Авдеевка и окресности – потом Медвежья Берлога-Крам-Изюм-Хорол-час сна с подъёмом под будильник, в машине в дороге, на

Семь вещей в доме, которые вызывают усталость

Если ты не можешь проснуться, и целый день ходишь изнеможденная, оглянись вокруг себя. Возможно, причины сонливости находятся от тебя на расстоянии вытянутой руки. Эти семь вполне безобидных и привычных вещей

В Україні створили ракетний комплекс, який крутіше Джавелінів

Новий український ракетний комплекс призначений для боротьби з танками Український ракетний комплекс «Скіф» гарантовано вражає рухомі та нерухомі сучасні броньовані цілі. Про це повідомляє служба новин ТСН. Успішні випробування нової