Три удари уже завдано: Угорщина прагне нового конфлікту з Україною

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто розповів, що очікує найближчим часом чергового загострення у відносинах з Україною

Про це Сийярто заявив у вівторок в Будапешті.

Так, міністр заявив, що Україна нібито завдала Угорщині “трьох ударів”.

Сийярто зазначив, що “першим ударом” став закон “Про освіту”, який нібито “значно обмежив права національних меншин у використанні рідної мови”. Він стверджує, що Україна досі не розпочала переговори з угорською нацменшиною Закарпаття, незважаючи на міжнародний тиск.

“Другим ударом” угорський міністр вважає визнання неконституційним мовного закону Ківалова-Колесніченка. Також, за його словами, зараз в українському парламенті є три нових пропозиції законопроектів, “кожен з яких гірше іншого”.

Глава МЗС Угорщини розповів, що “третій удар” полягає в тому, що президент України закликав прийняти закон про покарання за подвійне громадянство, вважаючи, що воно становить загрозу національній безпеці.

Нагадаємо, українським громадянам було видано понад сто тисяч іноземних паспортів. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Василь Бондар.

«Громадянам України, угорцям на Закарпатті було видано понад 100 тисяч угорських паспортів. Це було зроблено для того, щоб перетинати кордон, влаштовуватися на роботу в Угорщині або далі», – зазначив він. В результаті дій Угорщини, за словами Бондара, з України виїхали кілька десятків тисяч громадян.

джерело

Похожие новости

Поза сзади: почему от нее так балдеют мужчины и почему женщины аж стонут от этого

Уже давно сексопатологи доказали, что большинство мужчин в сексе любят позу, в которой женщина нагнется к ним попой. Такой себе, животный секс. Именно от позы «доги-стайл» мужчины возбуждаются больше всего!

НОВОСТИ УКРАИНЫВЕСНА ВОЗВРАЩАЕТСЯ, ОДНАКО ПОВЕЗЕТ НЕ ВСЕМ! СИНОПТИКИ СООБЩИЛИ О РЕЗКОМ ПОТЕПЛЕНИИ В НЕСКОЛЬКИХ ОБЛАСТЯХ

Начало октября в Украине будет без дождей, но тепло уже не вернется. Об этом сообщает Укргидрометцентр, передает Коррупция.Инфо. Популярное: вот так новость !!! Гройсман рассказал, что сделают с Саакашвили, когда он приедет

Голая и вечно молодая: популярная модель 90-х сняла с себя все (видео)

Знаменитая топ-модель Кейт Мосс, не стесняясь, обнажилась перед камерами. И этим еще раз 43-летняя звезда продемонстрировала, что красота неподвластна времени. Креативный директор Saint Laurent Энтони Ваккарелла продолжает тонко провоцировать модную