Столицю України накрила хвиля моторошних смертей — подробиці

Національна поліція заявляє, що в Києві зафіксовано сплеск самогубств

Про це в інтерв’ю одного з телеканалів сказав заступник голови Національної поліції – начальник Головного управління поліції в Києві Андрій Крищенко.

“Зараз помітний сплеск самогубств. В день по два-три. У які з днів було 5 самогубств: двоє застрелилися, повісилися двоє і одна вистрибнула. А зазвичай в тиждень один-два”, – повідомив він.

При цьому Крищенко заявляє, що убивств у поточному році зафіксовано менше, і 95% з них розкриті.

Нагадаємо, як передавали медіа, рахунок воїнів АТО, які покінчили життя самогубством, вже йде на сотні. Такі дані були оприлюднені на конференції «VETS: Світові практики інтеграції ветеранів до мирного життя». Так, більше тисячі людей в Україні, які брали участь в АТО, покінчили з собою.

«В Україні вже більше тисячі чоловік, які воювали в АТО, закінчили суїцидом. Це війна, яка докорінно відрізняється від війни, яка була в Афганістані. Я маю на увазі, як наслідок. В Афганістані була війна, на якій застосовували вогнепальну зброю. На цій війні застосовується артилерійську зброю. І природно всі психологічні травми пов’язані більше з цим. А це ще важче для солдатів. У багатьох є контузії», — розповів голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Олександр Третьяков.

Також наголошується, що на 2 квітня 2018 кількість учасників АТО становить 329,5 тисяч.

«На жаль, ця кількість не буде зменшуватися», — додав депутат.

Крім того, в Україні на даний момент проживає понад 1,6 мільйонів ветеранів, що становить 4% від усього населення України.

Раніше вже повідомлялося про те, що в середньому на тиждень буває від 2 до 3 осіб (військових), які здійснюють самогубства.

Джерело

Похожие новости

17 ноября: Ерема – сиди дома. Самый темный и колдовской день в году

17 ноября отмечен в календаре как народный праздник Ерема – сиди дома. В честь какого Еремы назван день и почему сегодня лучше не выходить из дома. Церковь 17 ноября (4

Неймовірно: 12-річна мати поділилася з Україною своєю правдою

Історія 12-річної Тані Лучишин із Борислава на Львівщині шокувала всю Україну Як відомо, 17 вересня дівчинка народила здорову доньку від 18-річного сусіда Андрія, а тепер він не визнає своє батьківство

Замість каміння: на росіян із неба полетіли фекалії

Словом, все в найкращих російських традиціях Гейзери — зазвичай явище гарне і чарівне. Але наша історія відбувається в Росії. Там гейзери суворі. З фекалій. У місті Сєров на ось такий