Поїздка на кладовище: маршрутник образив матір загиблого АТОвця і поплатився за це

Водієві маршрутки №134 в Кропивницького, який образив матір загиблого учасника АТО Ігітоя Гаспарян, довелося відповісти за свій вчинок

Після того, як інформація про інцидент поширилася, група демобілізованих і діючих учасників АТО вирушила на автобазу перевізника КТ “Автолегіон Варванський Ю.В.”, який обслуговує маршрут №134.

На території підприємства АТОвці зустрілися з “жартівником”, який назвався ім’ям Андрій, і директором фірми Тетяною Глібенко.

Водій підтвердив версію про невдалий жарт, яку раніше озвучив начальник управління транспорту міста Олександр Вергун.

“Жінка зайшла в маршрутку на вул. Комарова. Салон був переповнений, тому вона стояла на сходинках. Жінка показала мені посвідчення і стояла, тримаючи його в руках до світлофора у податковій. Коли ми зупинилися на червоне світло, я взяв посвідчення, відкрив, подивився і збирався вже віддати, але вона почала говорити “Де моє посвідчення, віддайте його”. На що я жартома відповів: “я викинув його у вікно”, – розповів водій маршрутки.

Ігітой Гаспарян

Він запевнив, що відразу віддав документ жінці. Крім того, наполягав на тому, що не читав зміст “корочки”, тому не знав, що жінка є матір’ю загиблого військового.

Вислухавши розповідь винуватця інциденту, учасники АТО висунули свої вимоги директору “Автолегіона” і водітелю- “жартівника”. Військові наполягли на тому, що водій повинен вибачитися перед матір’ю Ігітоя Гаспаряна, компенсувати їй моральну шкоду у вигляді денної виручки з маршруту, а також поїхати з ними на могилу загиблого героя.

Зрештою водій- “жартівник” ще раз вибачився перед усіма учасниками АТО, запевнив, що він вибачиться перед матір’ю загиблого героя і передав їй через радника міського голови з питань АТО Віктора Танцюру грошову компенсацію за моральну шкоду. Далі група повезла водія в село Червонопілля Бобринецького району, де похований Ігітой Гаспарян.

Відзначається, що мати загиблого військового під час зустрічі знепритомніла.

Нагадаємо, водій маршрутки грубо образив бійця АТО після того, як він відмовився давати в руки своє посвідчення учасника бойових дій.

Інцидент стався в місті Чугуєві Харківської області. Горе-водія звати Юрій. Він безпосередньо погрожував пасажиру, використовуючи нецензурну лексику, і намагався навіть спровокувати бійку. Також водій заявив, що “буде добивати тут тих, кого не добили на Донбасі”.

Після того як АТОвець звернувся в диспетчерську, агресивний водій зник з місця конфлікту. Однак це не допомогло йому уникнути покарання у вигляді звільнення з роботи.

джерело

Похожие новости

Песня «Океана Эльзы» сводит с ума всю Италию

Святослав Вакарчук может стать настоящим музыкальным открытием для итальянцев. Его песню впервые исполнили на итальянском языке. Популярный итальянский певец Пьетро Габриэле перепел хит «Коко Шанель» культовой украинской группы «Океан Эльзы».

ЗАЯВЛЕНИЕ ВЕКА! Штепа назвала настоящих предателей Украины

Бывший мэр Славянска Донецкой области Неля Штепа заявляет, что свои действия во время захвата в 2014 году сепаратистами госучреждений она согласовывала с нардепом от «Народного фронта» Сергеем Пашинским В частности,

1 сентября: история и интересные факты

День знаний отмечается ежегодно с 1984 года. 1 сентября – начало нового учебного года в Украине, Армении, Белоруссии и некоторых других постсоветских странах. Однако в Японии, например, дети идут в школу