Окупанти вигадали фантастичне пояснення провалу курортного сезону

Фіктивна влада знайшла пояснення відсутності туристів

Окупаційна влада Криму стверджує, що Україна нібито створює додаткові труднощі для туристів, які прямують на відпочинок з материкової частини на анексований півострів.

Російські видання, посилаючись на так званого «главу держкомітету кримського уряду у справах міжнаціональних відносин» Заура Смирнова, розповсюджують інформацію, що Україна нібито розпочала «туристичну блокаду» анексованого Криму.

За словами рупорів Кремля, українці вишиковуються у кілометрові черги, щоб потрапити на відпочинок до анексованого Криму і годинами чекають можливості проїхати.

Зі свого боку Смирнов стверджує, що спроби України зірвати туристичний сезон на окупованому півострові не спрацювали.

«Спроба влаштувати Криму туристичну блокаду захлинулася в багатотисячному потоці українських громадян, які не дивлячись ні на яку пропаганду і довгі черги, не змінили свого бажання відвідати Крим. Київська влада злякалася обурення своїх же громадян і соціального бунту на українських пунктах пропуску», – йдеться в повідомленні.

Якщо ж звернутись до офіційної статистики, то цифри говорять самі за себе. До окупації  Крим приймав близько 4,5 мільйонів громадян з материкової України, а цьогоріч  відпочити приїхало всього 200 тисяч. Решта, напевне, досі стоїть у «чергах».

Щодо самої Росії, то її громадяни не квапляться їхати відпочивати у захоплений Крим. Згідно офіційної інформації, як і десять років тому, так і тепер на острів приїздить менше двох мільйонів туристів з Росії – це не значний відсоток всіх російських туристів.

Основна причина, яка відлякує туристів —  високі ціни на харчування та проживання. Для порівняння, ціни на готель в анексованому Криму майже збігаються з цінами у Туреччині з функцією all inclusive.

Як раніше повідомляли ЗМІ, в окупованому Криму місцеве «Міністерство курортів»  представило офіційні цифри — скільки ж туристів відвідали анексований півострів.

Похожие новости

6 вещей, которые убивают сексуальное желание

Интимные проблемы в браке – одна из самых распространенных причин семейных ссор. Однако важно понимать, что эти проблемы возникают не на ровном месте. Если вы или ваш партнер перестали ощущать

Как снять напряжение с шеи и плеч: 3 шага, которые помогают

Если верить статистике, то более 40% людей в нашей стране работают сидя. Это крайне негативно влияет на состояние мышц, суставов и хрящей. В первую очередь от длительного пребывания в положении

Над пропастью: в Испании открыли для посещения опасную тропу

Горная тропа Каминито дель Рей вдоль ущелья Эль Чоро (Испания) открыта после реконструкции для посещения и уже не так опасна. Каминито дель Рей, или Королевская тропа (исп. El Caminito del