Найбільший держбанк України краде нашу комуналку «по-сучасному»

Спочатку це здається зручним. Поки гроші не зникають

Все більше українців, аби не стояти у довжелезних чергах, сплачують за комунальні послуги за допомогою терміналів, або онлайн. Втім, заощадивши час, можна нарватися на іншу неприємність – гроші просто не доходять за місцем призначення.

Схожий випадок на своїй сторінці у Facebook описав Антон Сененко. Він скористався терміналами самообслуговування «Ощадбанку».

Зручний термінал?

«Сплатив я за комунальні послуги в одному з цих чудо-апаратів, аж виявилося, що кошти ЖЕК чи ГІОЦ так і не отримав. Треба з’ясувати, на якому етапі згубилися кошти. Банк може і не винен, але… звернувся у найближче відділення «Ощадбанку», — згадує він.

Але як виявилося, на повернення коштів ще треба написати заяву і чекати на відповідь невідомо скільки. При чому робити треба це тільки у тому відділенні, де був встановлений термінал оплати.

Заощадиш час — повернешся знову

Більш того, оплативши без черги, ви ризикуєте знову витратити купу часу на бюрократичну тяганину – здавалося б, легше вже розрахуватися по тарифам у звичний спосіб, без участі банку:

«Добре, що мене біс не вхопив і я не сплатив комуналку, поки був у Львові чи Трускавці. Бо така спокуса буває, адже я щиро вважав, що термінал в чомусь дарує свободу у виборі відділень. Ні. Термінали «Ощадбанку» не дарують жодної свободи, окрім уникнення черги. Жодної. Так, в колл-центр теж телефонував і мені цю інформацію підтвердили. Шановний «Ощадбанк»! Я чесно не знаю, як в інших банках і чи це норма, але спробуйте змінити цей цирк на дроті. Бо проблема вже не стільки у втраті коштів, скільки у втраті часу», — звернувся до керівництва фінустанови Сененко.

Дивіться: новий закон про комунальні послуги

джерело

Похожие новости

Поїздка на кладовище: маршрутник образив матір загиблого АТОвця і поплатився за це

Водієві маршрутки №134 в Кропивницького, який образив матір загиблого учасника АТО Ігітоя Гаспарян, довелося відповісти за свій вчинок Після того, як інформація про інцидент поширилася, група демобілізованих і діючих учасників

Это победа! Мир поддержал Украину по миротворцам на Донбассе

Концепция России неприемлема и направлена на «укрепление и в дальнейшем продвижение своего протектората, как троянского коня, чтобы дестабилизировать и разрушить Украину», заявил Климкин. Министры иностранных дел стран G7 на встрече

Решение принято! Выборы в Украине состоятся в сентябре

Журналист, основатель интернет-издания «ГОРДОН» Дмитрий Гордон, ссылаясь на информацию инсайдеров, сообщил, что руководство Украины приняло решение назначить внеочередные парламентские выборы. «По моей информации, 40 минут назад на самом высоком уровне