Масове отруєння школярів — десятки в лікарні

У київській лікарні опинилося більше двадцяти дітей

За свідченням фахівців причиною масового отруєння дітей могла бути інфекція, що міститься у звичайній питній воді. В Софіївській Борщагівці за станом на 24 квітня гострою кишковою інфекцією середньої тяжкості захворіло 25 осіб. У їх числі 21 дитина – від п’яти місяців до дев’яти років.

Про це повідомляє видання «Сегодня». За результатами вірусологічного дослідження (експрес тест test Rota) у 22 хворих підтвердили діагноз «Гастроентероколіт ротавірусної етіології», повідомило Головне управління Госпродподребслужбы в Київській області .

В даний час з інфекційного відділення центральної районної лікарні Києво-Святошинського району виписали трьох дітей, на стаціонарному лікуванні залишається 22 особи, з них 19 – діти.

«Джерело збудника інфекції та обставини, що сприяли виникненню спалаху встановлюються. Однак, ймовірною причиною захворювання жителів мікрорайону, які для приготування їжі використовують переважно водопровідну воду, стали неодноразові перебої і відсутність водопостачання на території житлових комплексів Софіївської Борщагівки у зв’язку з проривами на водопровідній мережі», – підкреслили у відомстві.

Хворі ротавірусної інфекцією проживають в п’яти різних житлових комплексах, розташованих у Софіївській Борщагівці. Їх водопостачання відновлено 22 квітня. Спеціалісти Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень відібрали вісім зразків води, з яких п’ять – для дослідження на бактеріологічні та санітарно-хімічні показники та три – на вірусологічні показники.

Влада зобов’язала сільського голову Софіївської Борщагівки і виконавчого директора кооперативу, обслущивающего централізовані мережі, забезпечити підвезення населенню питної води в період, коли буде відсутнє централізоване водопостачання.

джерело

Похожие новости

Ани Лорак снова вляпалась в скандал. Теперь уже с подружкой Лободой

Конец года – время, когда журналы, телеканалы и радиостанции подводят итоги и устраивают яркие церемонии, в ходе которых отмечают своих героев. 30 ноября в России прошла церемония награждения ежегодной музыкальной

Запорожская полиция: грабежи и разбой? Некогда — у нас флешмоб

Новые патрульные продолжают заниматься чем угодно, лишь бы не работать. В Запорожье, например, патрульные выстроились в форме восьмиконечной звезды и цифры два, что символизирует вторую годовщину их бесполезной деятельности. По

«Полуобнаженный, в бане и …»: Виктор Ющенко похвастался подтянутым телом.

Заехал вчера наш дорогой Президент попариться в бане и искупаться в озере, пишет пользователь социальной сети, передает Коррупция.Инфо А здесь его захватили его сторонники !!! Замечательные положительные фото получились! Пусть Президент