Із ними краще не жартувати — найлицемірніші знаки Зодіаку

Якщо їх зачепити – біди не минути

Лицемірство – це поведінка, що прикриває нещирість. Астрологи стверджують, що людям, народженим під певними знаками зодіаку повною мірою притаманне лицемірство, пише ria-m.tv.

Овен

Представникам цього знака іноді дістається роль лицемірних, хвалькуватих і жорстоких людей. Овни – довірливі і вразливі, але це не заважає їм очолювати список небезпечних знаків Зодіаку. Якщо зачепити почуття цього гордого знака – чекай біди, просто так вони нічого не прощають і, як правило, доводять свою правоту зовсім не словами і конструктивною розмовою, а кулаками. На щастя, вони швидко прощають своїх кривдників, тому якщо ви приймете поразку і втечете – це на краще.

Телець

Телець – миролюбний знак, але буває занадто дріб’язковим і нудним, навіть занудою. Правда, це стосується швидше емоцій і почуттів. До людей відчуває доброту і повагу до того моменту, поки вони не доведуть протилежне. Саме в даному випадку – вони проявлять всю свою сутність і злість. Цьому знаку Зодіака можна присудити звання морального садиста, тому що словами він може довести людину до жалюгідного стану.

Близнюки

Близнюки – королі пліток, інтриг і лестощів. Якщо серед вашого оточення є цей знак – будьте впевнені, що він знає, про вас всі таємниці і вже готовий розповісти їх усім на телеканалі. Близнюки – дуже мінливі, їх непостійна натура штовхає на пригоди. Якщо ця людина заподіює незручності – вона робить це не зі зла, а просто тому, що надмірно емоційна і інфантильна.

Рак

Раки – це лицеміри і облудники. Всьому виною страх і зарозумілість. Рак із задоволенням зрадіє вашого промаху і осміє перед публікою. Вони злі, іноді, ця злість здатна перейти всі межі. А ще, він дуже вразливий, у нього навіть є спеціальна «шкатулка», де він зберігає свої образи і час від часу перебирає їх, згадуючи і гніваючись ще більше.

Лев

Страх поразки, робить цей знак Зодіаку найбільш небезпечним серед усіх. Чому? Вони не люблять програвати, ховати свої емоції і робити вигляд, що не помічають образ. Якщо хтось не визнає їх велич – стережіться, інакше вогненний знак вас просто змете з лиця Землі. Його злість, просто не знає кордонів.

Скорпіон

Найчастіше від розважливості і жорстокості цього знака страждають близькі люди. Не тому що він спеціально робить так, а тому що до інших людей його злість інша. Вони примхливі, підозрілі, ледачі, лицемірні і схильні до зрад. До всього списку негативних якостей можна віднести те, що він – енергетичний вампір, злопам’ятна особистість. Він із задоволенням обіллє вас брудом, висміє слабкі сторони і скаже, яка ви нікчема. Саме це робить його дуже злим знаком Зодіаку.

джерело

Похожие новости

Боец АТО устроил мордобой: в голову получил глава ветеранской организации

Глава Всеукраинской общественной организации ветеранов-подводников Сергей Шабовта получил удар в лицо, после того как отказался отвечать на вопрос журналистов о распределении государственных средств, выделенных организации. Комиссия должна была согласовать бюджет

Всплыли тысячи жутких смертей в АТО

Стало известно, почему украинская власть не может подсчитать количество бойцов, которые погибли на Донбассе Об этом рассказал военный эксперт Михаил Жирохов. Согласно официальным данным ООН, общее число погибших за время боевых

Эксперты объяснили тайну Бермудского треугольника

Австралийские ученые раскрыли секрет таинственного Бермудского треугольника. Они считают, что в этом загадочном месте нет никакой мистики. Ученые из Австралии сообщили, что они разгадали тайну Бермудского треугольника, передает Iflscience.com. Специалисты