Гордон категорично відмовляє Вакарчука від президентства — причина цілком логічна

Вакарчука хочуть бачити президентом ті люди, які за ним стоять

Передвиборні президентські перегони вже розпочались. Сьогодні у провідних українських політиків тільки й розмов про те, хто піде на вибори.

Головне питання сьогодні – прийматиме участь у президентських виборах Святослав Вакарчук. Тому що саме Вакарчук може «сплутати всі карти» іншим претендентам на президентське крісло.

Таку думку висловив український журналіст Дмитро Гордон в ефірі «Вечірнього прайму» на телеканалі «112 Україна».

За словами Гордона, якщо лідер групи «Океан Ельзи» буде балотуватися на президентських виборах, від його репутації «совісті нації» не залишиться й «мокрого місця».

«Я добре ставлюся до Вакарчука, вважаю його блискучим музикантом, символом покоління, виразником дум покоління, людиною з бездоганною політичною репутацією. Наскільки я знаю, у нього була розмова з президентом, і президент йому сказав, якщо Святослав піде на вибори, то від його репутації не залишиться нічого, і правильно сказав. Тому що якщо сьогодні Вакарчук – це совість нації, абсолютно заслужено, то як тільки він оголосить, що йде в президенти, від нього не залишиться мокрого місця, умовно, тому що він стане «одним з них», — заявив Гордон.

Гордон зазначив, що Вакарчука хочуть бачити президентом ті люди, які за ним стоять. Але він сам ще не визначився з висуненням своєї кандидатури.

«Я думаю, що ті, хто його рухають, дуже хочуть, щоб він став президентом. Сам він не визначився. За моєю інформацією, за Вакарчуком стоїть Сорос і його люди. Всі бояться його концертів у Києві 24 серпня на День незалежності, тому що вважається, що саме в цей день Вакарчук дасть старт своєї президентської кампанії», — зазначив журналіст.

Журналіст також додав, що на його думку, Вакарчук навряд чи погодиться йти на президентські вибори.

«Моя думка — він не піде. Я можу помилятися. Він пройшов серйозну підготовку в США, як і ряд інших кандидатів. Серед них розглядається Володимир Кличко, що не Віталій, а саме Володимир. Американці теж мають на нього види, він дуже розумний, користується авторитетом і в США, і в ЄС», — резюмував Гордон.

джерело

Похожие новости

Скандал: София Ротару сделала поступок непозволительный народному артисту и герою Украины

Сейчас Украина переживает непростое время, у каждого может быть свой взгляд на события, которые вот уже четвертый год подряд происходят в нашей стране, но, тем не менее, неоспоримым является тот

Осень приближается: какие праздники, фестивали и места ждут украинцев

Сайт «Сегодня» подобрал несколько вариантов для тех, кто хочет интересно провести осенние выходные  У многих людей начало осени вызывает небольшую меланхолию – лето закончилось, впереди сезон дождей и холодов. Однако,

В Киеве пройдут Дни Креативности

Дни Креативности в Украине пройдут под лозунгом Change Culture | Культура змін | Культура перемен. Дни Креативности в Украине будут с нами в течение всей осени – с 15 сентября