Головна гордість Путіна виявилася повним провалом

Стало відомо про нове фіаско Росії з озброєнням

На тлі виходу Індії з спільного з Росією проекту FGFA (Fifth Generation Fighter Aircraft), який передбачає створення на основі Су-57 першого індійського винищувача п’ятого покоління, з’явилася інформація про те, що в Сирії ці винищувачі також не спрацювали.

Дана заява була зроблена на сторінках американського видання The Drive. Журналіст Джозеф Тревитик пояснив суть проблеми.

Так, за його словами, побувавши в Сирії протягом менше двох тижнів два Су-57 “навряд чи могли б зробити будь-які корисні місії”, а “прогрес Росії в плані Су-57 йде дуже повільно”, в результаті чого “немає ніякої гарантії, що літаки отримають бажані функції “.

Вся справа в тому, зазначає експерт, що у цих машин є два головні недоліки, які, власне, відлякали і Індію в тому числі. Це – двигун першого покоління АЛ-41Ф-1 і погана скритність.

Підкреслюється, що показовим моментом також є і те, що Росія протягом останніх років відкладала серійне виробництво Су-57.

“Для росіян втрата Індії в якості партнера може обернутися ще більшими проблемами. Без додаткових коштів від індійців, необхідних для допомоги програмі Су-57, Кремлю, можливо, доведеться ще більше скоротити свої плани на літак”, – сказано в статті.

Це – російський багатофункціональний винищувач п’ятого покоління, що розробляється ОКБ імені П. О. Сухого в рамках проекту “ПАК ФА” (програма “І-21”). До серпня 2017 року літак був відомий під заводським індексом Т-50.

Велика частина інформації про Су-57 є секретною. З цієї причини відомі лише приблизні характеристики літака.

За розмахом крила і довжині Су-57 більше F-22, але менше Су-27. За масою, ймовірно, відноситься, подібно Су-27, до класу важких винищувачів. Літак, за твердженням росіян, малопомітний (в тому числі завдяки комбінації Стелс-технологій і засобів РЕБ), володіє надзвуковою крейсерською швидкістю, здатний маневрувати з великими перевантаженнями, оснащений передовою електронікою, багатофункціональний.

Як повідомлялося раніше, американське видання The National Interest назвало хвалені російські літаки Су-35 і MіГ-35 “паперовими”. У публікації розглядаються причини, за якими Індія скорочує військово-технічне співробітництво з Росією на користь США і ЄС.

Російські Су-35 і MіГ-35 мають гарні можливості на папері, а не в реальності, вважають експерти.

“Російські винищувачі пропонують хороші результати лише на папері, але Індія розчарована поганою післяпродажною підтримкою і частими збоями здебільшого російського обладнання, в тому числі на літаках МіГ-29 і Су-30 МКІ”, – сказано в статті.

В The National Interest також відзначили, що індійські офіційні особи все більше розчаровуються в Су-57, публічно скаржачись на малопотужні двигуни, низьку малопомітність винищувача і “недостатню прозорість щодо того, що стоїть за цими проблемами”.

Крім того, своє різке незадоволення російським озброєнням висловив Азербайджан. Основні претензії полягали в «невідповідність поставленої техніки певним в контрактах списками технічної комплектації, відсутності технічної документації, виходу з ладу деяких зразків озброєнь через явного заводський брак, а також у відсутності комплектуючих для проведення поточного ремонту».

джерело

Похожие новости

НЕ ВЕДИТЕСЬ НА ХАЛЯВУ: бесплатные продукты убивают

Любовь к промо-акциям сыграла злую шутку со студентами Киевского профессионального колледжа с усиленной военной и физической подготовкой Семеро молодых людей оказались на больничных койках Киевской городской детской клинической больницы №1

Каменских заставили “стать в позу” в российском телешоу

Певица Настя Каменских, которая недавно представила свою первую сольную композицию под псевдонимом NK, пришла на популярное шоу на российский телеканале. Соответствующее видео опубликовано в YouTube. В эфире программы певица в

Октоберфест: интересные факты о пивном празднике

Удивительные факты о немецком пивном фестивле Октоберфест – это самое большое народное гуляние в мире, которое ежегодно привлекает более шести миллионов туристов. В 2017 году он будет длиться с 16