Кінець Путіну. Цей монах ніколи не помилявся. Він зробив пророцтво щодо російського диктатора

2019 рік виявиться вкрай складним для Росії, її будуть стрясати різні негаразди

Саме таке майбутнє для РФ передбачив монах Авель, якого називають одним з найбільш відомих провісників в історії, пише Politeka.net.

Старець прогнозував найбільші події в історії світу, він точно передбачав дати початку і закінчення війни. Крім того, Авель навіть називав дати смерті правителів найбільших держав.

Як передбачав старець, в 2019 році Росію очікують різні негаразди. Але в майбутньому все це припиниться.

Так, Росія повинна зайти в спокійну пору завдяки справедливій людині, яка стане на чолі величезної держави і зможе підібрати правильний курс розвитку.

Авель підкреслював, що на чолі країни виявиться дуже чесний правитель, а до його думки будуть прислухатися керівники інших держав.

Але якщо Росією керуватиме неправильна людина, то відносини з іншими країнами будуть тільки погіршуватися. Такий розвиток подій може привести до масштабного конфлікту, в якому постраждають усі сторони.

За прогнозами Авеля, при негативному сценарії Росію чекає сумне майбутнє.

Давав свої прогнози старець і про кінець світу. За його прогнозами, апокаліпсис настане в 2829 році, коли в світ прийде Антихрист.

Раніше ж француженка Каїді Убер, яку багато хто вважає спадкоємицею віщунки Ванги, розповіла про те, що чекає Росію і Україну в наступному році.

Француженка стверджує, що в Росії кардинально нічого не зміниться, і в країні продовжиться розвиток, а ось в Україні очікується ще один Майдан.

Раніше Каїді Убер назвали спадкоємицею знаменитої провісниці Ванги після точних прогнозів терактів і великих подій. До Ванги вона прямого відношення не має, але багато дослідників стверджують, що француженка володіє дуже рідкісним даром ясновидіння і може з точністю передбачати найважливіші події в світі.

джерело

Share
error: Content is protected !!