Київ атакують змії довжиною два метри: новий випадок у самому центрі, з’явилися кадри

У центрі Києва виявили страшну знахідку

Перехожі виявили пітона, який розмістився на ліхтарній опорі. Як повідомляється на сторінці Команди порятунку тварин в Facebook, це сталося на вул. Жилянській, 54.

“Прибулий рятувальник зняв тигрового пітона (довжиною близько 2 метрів) з ліхтаря за допомогою телескопічної палиці. Про факт зняття пітона повідомлена поліція. На даний момент пітон переданий приватному фахівцеві на тимчасове утримання”, – йдеться в повідомленні.

В організації заявили про готовність повернути пітона власнику в тому випадку, якщо він надасть докази приналежності змії і розповість, яким чином вона опинилася на ліхтарі.

 

Відзначимо, раніше на столичному пляжі озера Тельбін були помічені дивні відпочиваючі – пітони. Фотографії двох плаваючих в озері змій зацікавили користувачів соцмереж. «Замість циган у нас нові мешканці. Чи готові зустрітися з ними на Тельбін?», – пишуть інтернет-користувачі.

 

Нагадаємо, 54-річна жителька Індонезії пропала під час роботи в своєму саду, а на наступний день з’ясувалося, що її проковтнув пітон.

Вона була вбита сітчастим пітоном. Цей вид змій може сягати в довжину більше 10 метрів і відрізняється від своїх родичів надзвичайною силою. Ці пітони люблять нападати із засідки, обвиваючи жертву і стискаючи її в своїх кільцях, поки вона не задихнеться. Причиною смерті в таких випадках стає зупинка серця.

Потім пітони заковтують жертву цілком. Вчені пояснюють, що їм дозволяють це робити надзвичайно гнучкі зв’язки щелепи, які сильно розтягуються під час заковтування їжі.

джерело

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!