Какой кандидат, такой и электорат: Тимошенко ради президентской булавы не гнушается связями с московскими попами

Відомий український історик і політолог Олександр Палій в своєму блозі пише про те, що він володіє інформацією з достовірністю 100%, якою щедро і одностайно діляться в розгубленою УПЦ МП. Один верховний ієрарх УПЦ МП, який недавно відзначився пропозицією накласти анафему на самого Вселенського патріарха Варфоломія, заявив, що УПЦ МП підтримає на виборах президента України Юлію Тимошенко.

Юлія Тимошенко через свого посланника — одного зі своїх депутатів-москвофілів родом із Західної України — «чітко пообіцяла« гальмувати »процес автокефалії стільки, скільки можна буде, і після виборів виступити проти нього. І це при тому, що публічно Тимошенко автокефалію підтримує.

За словами історика, проте в цій підступності є і позитив: цей ієрарх пообіцяв залишити Україну і продовжити службу Росії в Росії, якщо раптом так трапиться, що Петро Порошенко виграє вибори і залишиться на другий термін.

Путін зробив заяву на підтримку Тимошенко?

Заява президента Росії Володимира Путіна про те, що Росія працюватиме з будь-якою новою владою України для мирного урегулювання конфлікту на Донбасі, свідчить про підтримку Кремлем лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Таку думку в ефірі телеканалу 112 Україна висловив політолог Віктор Уколов.

«Щодо самої заяви Путіна. На мій погляд, це свідчення його слабкості, він визнає свою слабкість і слабкість переговорної позиції Росії. Він не може у „нормандському форматі“ переконати Порошенка здати інтереси України, поступитися національними інтересами, тому він боїться таких переговорів і розраховує на те, що Порошенка на посаді президента України змінить інша людина. Путін зробив заяву, яка межує зі втручанням у внутрішні справи України, і з тим, що він навіть намагається впливати на результати виборів», — сказав Уколов.

«Відомо, що найближчим рейтингом до Порошенка володіє Юлія Тимошенко. У політологічному сенсі можна сказати, що Путін зробив заяву на підтримку Юлії Тимошенко. Але Путіну зарано розраховувати на зміну українського президента. Попереду п’ять місяців кампанії. Те, що він визнає слабкість своєї позиції, — давайте занотуємо і запам’ятаємо, і те, що він підтримує когось, крім Порошенка, запам’ятаємо також… Але є така українська приказка: «Не кажи гоп, доки не перескочиш», — додав політолог.

Share
error: Content is protected !!