«Кайф, це схоже на старі ваші пісні»: фани в захваті від нової пісні групи «Время и Стекло»

Популярна українська група «Время и Стекло» порадувала своїх шанувальників новою ліричною піснею під назвою «Фінальні титри». Лірик-відео було опубліковано на Youtube-каналі групи.

Зазначимо, що романтична пісня з настроями популярної музики і ритмами future bass стала саундтреком до фільму «Я, ти, він, вона», де Надя Дорофєєва зіграла одну з головних ролей. Прем’єра фільму на великих екранах країни відбулася 27 грудня.

«Пісня була написана до початку зйомок. Так сталося, що я поставила її демо-версію на знімальному майданчику, і ми відразу зрозуміли, що вона стане саундтреком! Дивно, як точно і глибоко нею переказується зміст фільму мовою музики. Але, щоб на 100 відсотків відчути атмосферу, потрібно спочатку подивитися «Я, ти, він, вона», а відразу після виходу з кінотеатру скачати і послухати «Фінальні титри», — зазначила Дорофєєва.

Автором тексту пісні став Олексій Потапенко (Потап), а Позитив створював аранжування.

«Коли я писав програш, перед очима була пара люблячих один одного людей, які з якихось причин не можуть бути разом, але і не можуть розлучитися. Це ілюстрація одного кроку назустріч, та декількох кроків назад», — розповів Позитив.

Пісня «Фінальні титри» увійде в новий лонгплей групи «Время и Стекло», який вийде навесні цього року.

Шанувальники прийшли в захват від нової композиції улюбленого дуету. У коментарях під відео вони відзначили, що пісня просто шикарна і схожа на більш ранню творчість групи.

«Нарешті-то. Я згадала яка група була раніше, 8 років тому… частіше б таке. Спасибі вам, це те, чого нам не вистачало, і те, чого ми чекали роками…»;

«Схоже що ви перенеслися на 8 років назад»;

«Про божечки це шикарно. Це божественно»;

«Кайф, це схоже на старі ваші пісні! Вам це підходить більше ніж «Про особу» «Е, бій» і т. Д. Спасибі вам за це диво»;

«Нарешті! Чекала шалено»;

«Кайф. Дуже,дуже красива і класна пісня. Дуже сильно»;

«Алилуууйя Ви забули про ці «понтові» пісні! Ми полюбили Час і Скло саме за це! Золота Музика! А то дві останні пісні перестають групи «Час і Скло» робити відрізняється від інших. Нарешті-то ви повернулися!»;

«Дуже гарна пісня! Ти просто закриваєш очі, летиш на іншу планету і кружишься там між нот і звуків… Ваша команда дуже надихає! Дякую за творчість!» — пишуть фани.

Share
error: Content is protected !!