«Хочете у нас служити — приїжджайте до нас в Донецьк»: Ексклюзивне відео, як українські журналісти вербувалися в «ДНР», і як сепаратисти легко знаходили підтримку в Черкасах

«Ніхто не відмовив»: журналісти провели сміливий експеримент з «ДНР»

Українські журналісти провели сміливий соціальний експеримент, який показав, як суспільство ставиться до вихідців з так званої «Л/ДНР».

Так, активісти з Черкас перевірили, чи можливо орендувати житло з паспортом «ДНР» або влаштуватися в ряди сепаратистської «армії».

Результати експерименту свідчать, що багатьом жителям українських областей війна на сході країни не заважає заробляти гроші, більш того, горе-бізнесмени охоче готові прийняти і обслужити «громадян» самопроголошених терористичних організацій з паспортами «Л/ДНР».

Для початку журналісти спробували знайти собі житло в Черкасах (щоб подивитися відео, доскрольте матеріал до кінця). Вони обдзвонили готелі і приватні квартири в Черкаській області, бронюючи номери.

Відзначимо, що в процесі розмови було акцентовано увагу на тому, що наймач є «громадянином іншої держави», зокрема «ДНР». Більшість орендодавців відповідали, що це не є проблемою і з легкістю бронювали номери та квартири. Не бентежило працівників готелів та ріелторів, які приймали замовлення і те, що гості занадто активно цікавилися, чи видно з вікон номерів будівлі та установи державної влади.

Слід зауважити, що з готелів Черкаської області, які обдзвонювали журналісти, тільки один відмовив в поселенні, саме через приналежність до «ДНР».

Паралельно спробам поселення журналісти також перевірили, наскільки реально завербуватися в ряди сепаратистів (відео представлене нижче). Відшукавши на доступних інтернет-ресурсах контакти рекрутингових центрів на Донбасі і зателефонувавши за номерами, вони запропонували свої послуги для «армії ДНР».

Представник так званого «військкомату Донецької Народної Республіки» повідомив, що необхідно своїм ходом перетнути лінію розмежування і приїхати до військкомату. На запитання, чи не проблемно це буде, тому що ми «відверто ненавидимо «укроп» і хочемо звільняти Україну від фашистів», військовий відповів, що до окупованих територій пропускають без проблем.

«Хочете у нас служити? Тоді приїжджайте до нас в Донецьк і набирайте по цьому телефону. Українські війська вас пропустять. Потім ми скажемо, куди вам їхати», — відзначили терористи.

Читайте також: КРИК ДУШИ: «ОСТАЛИСЬ ТОЛЬКО МАМИНЫ СЫНКИ»: В «ДНР» ЗАПАНИКОВАЛИ ИЗ-ЗА ДЕФИЦИТА МУЖЧИН В «ОПОЛЧЕНИИ»

Share
error: Content is protected !!