Голова «Авто Євро Сили» виявився помічником нардепа, яка голосувала «ЗА» законопроекти 8487 та 8488, — і тут все куплено

Головний «євробляхер» України Олег Ярошевич виявився помічником нардепа, яка голосувла за законопроекти 8487 та 8488.

Керівник руху “Авто Евро Сила” Олег Ярошевич є чинним помічником Наталії Веселової, народного депутата України VIII скликання (позафракційна).

Пані Веселова є одним з нардепів що голосували “за” прийняття законопроектів №8487 та 8488.

Нагадаємо, що “Авто Евро Сила” декілька днів поспіль влаштовує мітинги та перекриває дороги з вимогою відмінити прийняті у другому читанні закони №8487 та 8488.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, відомий як «закон про євробляхи». Документ передбачає зменшення вартості розмитнення в Україні автомобілів на іноземній реєстрації.

Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду,
– написав Порошенко у Twitter.

«Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків», – додав Порошенко у дописі на своїй Facebook-сторінці.

Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада схвалила закон про імпорт та акцизи при ввезенні в Україну автомобілів на іноземній реєстрації. Проте закон не влаштував власників таких авто і вони розпочали масштабну акцію протесту по всій Україні. Протестувальники вимагали скасувати норму щодо «віку» автомобіля, який завозять з ЄС. Згідно з ухваленими законами – що старішим є авто, то більшою є митна ставка.

На засіданні парламенту 21 листопада нардепи спробували скасувати скандальний «закон про євробляхи», проте для ухвалення рішення забракло голосів.

Що передбачає закон про автомобілі на іноземній реєстрації: дивіться відео

Share
error: Content is protected !!