Фемінізм переміг в Україні, жінки йдуть працювати до шахт та заводів: Гройсман дозволив жінкам виконувати чоловічу роботу

Кабінет міністрів України вважає, що заборону на використання жіночої праці на важкій роботі потрібно зняти. Відповідний законопроект про внесення змін до закону Про охорону праці був зареєстрований у Верховній Раді в четвер, 24 травня, передає Корупція.Інфо.

Ініціатором законопроекту виступив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Законом передбачається виключення норми, які забороняють використовувати працю жінок на важких роботах, роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, на підземних роботах, а також залучати жінок до підіймання і переміщення речей вагою вище встановлених норм.

У пояснювальній записці зазначено, що проект закону був внесений з метою приведення національного законодавства у відповідність до законодавства Євросоюзу в частині усунення гендерних обмежень для роботи жінок в шкідливих і важких умовах праці та на підземних роботах.

У той же час без змін залишиться норма, згідно з якою праця вагітних жінок і жінок, у яких є неповнолітня дитина, регулюється законодавством.

1.

2.

Share
error: Content is protected !!