Екстренна Новина! Юлія Тимошенко Звернулась До Народу України З Шокуючим Зверненням, Яке Може Змінити Хід Історії!

В Україні не існує альтернативи об’єднанню людей проти політики чинної влади та висловлення жорсткого ультиматуму про дострокові вибори.
Про це сьогодні заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на прес-конференції у Харкові.
«Якщо хтось думає: нехай ще трохи попрацюють, мовляв, війна, – так у нас війна, тому що вони при владі! Війна для них – це найбільший бізнес, який був у їхньому житті», – сказала вона.

До того ж парламентар повідомила, що має намір передати до НАБУ матеріали про продаж броньованих морських катерів, які виготовляє «Ленінська кузня» на фронт.
«Це куди, на річку Козинку вони постачають ці катери на фронт? Де у нас там море? Ці броньовані катери набагато кращої якості коштують максимум 1,5 млн дол., а українській армії продають за 18 млн дол. з кузні. Це тільки один приклад з тисячі про бізнес на війні», – обурилася Юлія Тимошенко.
Політик також озвучила план «Батьківшини» – змінити стратегію чинної влади на 180 градусів і розпочати інші процеси життя країни.

«Коли у президента є 3% абсолютної довіри, в уряду – 2% і 1% у парламенту, тоді потрібно негайно проводити перевибори. У світі не існує інших демократичних процедур, які би могли реально дати відповідь на це питання», – переконана народний депутат.

За її словами, сьогодні всі політичні сили в Раді, окрім «Батьківщини», заявляють про те, що «дострокові вибори – це велике зло, що означає віддати країну окупантам».
«У мене тоді запитання: чому під час окупації вони проводили дострокові президентські й парламентські вибори і не було жодних питань», – нагадала Юлія Тимошенко.
На її переконання, немає іншого виходу, ніж дострокові президентські і парламентські вибори.
«Якщо вони ще два роки так «реформуватимуть» країну, то потім нам не буде що збирати», – зауважила політик.

джерело

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!