Дорогі друзі, ніколи не міг би подумати що у Львівській області трапиться така неприємна ситуація

Дорогі друзі, ніколи не міг би подумати що у Великих Мостах (Львівська обл),трапиться така неприємна ситуація. Розказує що саме трапилось, зайшов у продуктовий магазин який знаходиться біля відділення Ново Пошти по вулиці Сагайдачного, сусідні двері (Продуктовий магазин від фабрика Рата) потрібно було купити хліб:

-Я говорю — Доброго дня,чи є у вас хліб?

-У відповідь чую — «Да єсть»

-Я аж мову втратив….

-Я знову запитую яка ціна та скільки з мене?

-Мені знову у відповідь — «четирнацет гривен»

Я не витримав говорю — Можете мене обслуговувати Українською мовою, так як я вас не розумію.

-У відповідь чую — «Нет нельзя, я не разгавариваю на Украинском, я з детса говорю на русском»

Перед початком зйомки, я пояснив людині що ви порушуєте закон Відповідно до статті 15 закону України «Про захист прав споживачів», інформація споживачеві повинна надаватися, згідно із законодавством про мови. Стаття 10 Конституції України вказує, що державною мовою в Україні є українська мова.

Після цих слів, я витягнув телефон та почав знімати, в цей момент особа яка на відео, сказала що я не маю права знімати, коли я їй пояснив що маю на це повне право( Стаття 50 та 34 Конституції України) та сказав нехай скаже яка стаття закону забороняє мені це робити в магазині….Далі можете переглянути відео.

Чесно ніколи не думав що зустріну таких людей у своєму невеликому містечку, які відкрито не люблять Україну та Українську мову.

Share
error: Content is protected !!