«Де моя мама»: Ані Лорак покинула доньку у відповідальний момент

Ані Лорак розповіла, за що на неї образилася дочка Софія

Ані Лорак зізналася, що на неї сильно образилася власна дочка Софія. В одному з інтерв’ю українська співачка, яка перебралася до Росії, розповіла, що через щільний гастрольний графік їй рідко вдається бачитися з 7-річною дівчинкою, народженою в шлюбі артистки з бізнесменом Муратом Налчаджіоглу.

Так, нещодавно 40-річна Ані Лорак через концерти по РФ навіть пропустила модний показ за участю дочки.

Софія, ясна річ, дуже засмутилася, не побачивши матір у глядацькому залі. Адже для дівчинки це був особливий показ — вона брала участь у заході в якості однієї з моделей!

Після модного показу Софія зателефонувала матері і висловила своє невдоволення тим, що Ані Лорак проміняла її на черговий концерт у російській глибинці і не була поруч з донькою в такий відповідальний момент.


Ані Лорак з дочкою Софією (фото: instagram.com/anilorak)

«Вона мені зателефонувала після показу, і каже: «От у всіх були мами, а де моя мама? Чому моєї мами немає?» — розповіла Ані Лорак.

Кароліні довелося виправдовуватися.

«Я кажу, розумієш, у всіх просто мами, а у тебе мати-артистка. У тебе особлива мама», — поділилася Лорак подробицями діалогу з дочкою.

Ані Лорак любить час від часу підкинути своїм прихильникам їжу для розуму. На своїй instagram-сторінці виконавиця постить не тільки фото з нескінченних глянцевих фотосесій, масштабних концертів або інтерв’ю, але також ділиться філософськими думками. Один з останніх постів співачки якраз відноситься до категорії «розумних».

Звичайно ж, Ані Лорак супроводила пост стильним фото, на якому позує в об’ємній білосніжній блузці зав’язаній на животі. Лорак зосереджено дивиться в камеру. При цьому перед співачкою на столику бачимо шахову дошку з дерев’яними фігурами.

«Життя схоже на гру! Результат гри залежить від низки прийнятих рішень. Шахи або шашки?» — запитує Ані у своїх підписників.


Ані Лорак потішила шанувальників новою розумною думкою (фото: instagram.com/anilorak)

Природно, шанувальники скандальної співачки поспішили залишити свої коментарі під її новим фото:

Видно, що фігури поставлені абияк))

Я б навіть сказала, що життя схоже на нескінченні змагання.

Красунечка, талант і розумничка наша Кароліночка-любимо Вас!

Шахи… так люблю ваші слова! Ви завжди говорите це так щиро і з душею. Мотивуєте нереально! А ви як завжди чудові, Улюблена Діва!

Ти сама перетворила життя в гру. Ще багато чоловіків буде на шляху, але батька дочки серед них не буде ніколи.

Спасибі вам, за те що ви саме така людина! Приклад для мене!

Граєш в гру, а програєш життя, не те, не інше.

Також відзначимо, що в розділі сторіз Ані Лорак також опублікувала нове фото з недавньої фотосесії, на якому позує в елегантній оксамитовій сукні червоного кольору, з відкритими плечима і оригінальним декором.

Джерело

Читайте також: «Убрать «невежественных рабов» от голосования»- Украинцам позволят голосовать лишь после экзамена

«Готова редактировать выступления президента»: Жена Владимира Зеленского о своей роли в кампании мужа

Share
error: Content is protected !!