Давайте зробимо відомою: Сепаратистка очолила українську школу. З Цим потрібно боротись

У Дружківці Донецької області директором опорної школи може стати вчитель історії Ірина Прус, яка збирала і координувала учасників антиукраїнських мітингів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Павло Островський.

«Знову зрада з Дружківки. У Дружківці хочуть призначити організатора антиукраїнських мітингів директором опорної школи», – зазначив Островський.

Він уточнив, що мова йде про депутата Дружківської міськради Ірину Прус.

«Так місцеві активісти називали партію «Наш край» – через засилля в*тних персонажів у виборчому списку. Очолила партію директор гімназії «Інтелект» Валентина Лугова, головний спікер на цьому відео. Вона називає українських військових терористами, які «нападають на нашу землю» . Однак цікава не тільки персона Лугової. За лаштунками залишилася організатор мітингу, сестра Лугової Ірина Прус (на той момент заступник директора гімназії). За наявними у мене даними, вона займалася збором і координацією учасників антиукраїнської мітингу», – пояснив журналіст.

За слова Островського, в цій школі проходив незаконний референдум, на якому «намалювали понад 90% підтримки ідей російського фашизму».

Крім того, він уточнив, що Ірину Прус хочуть призначити директором школи, яка буде опорною.

«Завтра її назвуть переможцем на так званому «конкурсі». Всі члени комісії проголосують так, як їм скажуть в виконкомі і виберуть одіозну кандидатку директором опорної школи. Тепер вона буде визначати курс розвитку школи», – додав Островський, уточнивши, що раніше в навчальному закладі активно перешкоджали спілкуванню дітей з військовим.

Share
error: Content is protected !!