«Чий Крим» Зганьблені ANNA MARIA розплакалися у фіналі Нацвідбору на Євробачення

У суботу, 23 лютого, в прямих ефірах телеканалів СТБ і UA Перший проходить фінал Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення-2019. За «квиток» до Ізраїлю, а саме там відбудеться в травні головне музичне змагання року), змагаються 6 виконавців, в тому числі і скандальний дует ANNA MARIA, який відмовився раніше визнати окупацію Криму.

У фіналі «народні артистки Криму» виступили під номером 6 з піснею My Road, яку раніше виконували в другому півфіналі і в разі перемоги у відбірковому етапі, представлять у Ізраїлі. Фото і відео виступу дивіться далі в матеріалі.

Незважаючи на заклики відмовитися від участі у Національному відборі, і, тим більше від амбіцій представляти Україну на Євробаченні перед глядачами з усього світу, співачки після публічної ганьби все ж вийшли на сцену.

1.

2.

«На що ви взагалі розраховували, знаючи, що у вас батьки працюють на окупаційну владу і даючи таке інтерв’ю?» – запитав Притула.

«Ми любимо Україну. Люди, які нас скомпрометували – вони не патріоти Криму, і не патріоти України. Наші батьки зробили свій вибір, а ми свій», – відповіли співачки, розплакавшись прямо на сцені.

Але тут включилася Джамала, яка також, як і дівчата, є уродженкою Криму. Артистка, яка привезла в Україну перемогу з Євробачення в 2016 року, емоційно висловилася, так як її ця ситуація, очевидно, зачепила найбільше. Хочеться відзначити, що більш ємко і коректно «приструнити» знеславлених артисток було б важко.

«Є тільки одна відповідь на питання про Крим. Це Україна, це окупований півострів, йде війна! Я не розумію, як можна було відповідати по-іншому», – висловилася Джамала.

Євген Філатов також зазначив, що, незважаючи на професіоналізм Анни та Марії як співачок, йому важко оцінювати їх об’єктивно.

«У Джамали була ясна позиція по Криму, коли вона співала на Євробаченні. А ось вам доведеться ще не один раз знаходити якісь слова для того, щоб реабілітувати себе і в Україні, і в Європі. Ваше інтерв’ю – це була повна ж*опа!», – зазначив продюсер.

«Мені гірко, що ви тепер стали фундаментом для російської пропаганди. Почитайте, що пишуть в мережі», – підсумував Притула.

Зазначимо, потрапити до фіналу їм вдалося після високих результатів, яких вони домоглися в ході другого півфіналу у суботу, 16 лютого. Тоді дівчата посіли друге місце і, варто відзначити, мали високі шанси на перемогу й у фінальному етапі. Цієї суботи група змагалася ще з п’ятьма колегами по цеху: MARUV, Freedom jazz, YUKO, Brunettes Shoot Blondes і KAZKA.

Переможець Національного відбору і представник України на Євробаченні-2019 буде названий на прямому ефірі по завершенні глядацького та суддівського голосування.

Нагадаємо, за день до фіналу, в п’ятницю, 22 лютого, учасниці Нацвідбору, які були одними з лідерів змагання, серйозно оскандалились в ефірі кримськотатарського телеканалу ATR. Вокалістки, які народилися і виросли в Криму, в інтерв’ю з Романом Скрипіним відмовилися визнавати анексію півострова РФ, а також заявили, що «в Україні не йде війна з Росією».

Цікаво, що за тиждень до цього, під час представлення номера ANNA MARIA в півфіналі Нацвідбору, ведучий Сергій Притула зробив заяву про анексований Крим, підкресливши, що не втомиться повторювати: Крим належить Україні.

При цьому самі ж вокалістки в скандальному інтерв’ю заявили: «Крим – наш», відкараскавшись від відповіді на питання – Україні чи Росії належить півострів.

джерело

Читайте також: Це ганебно: продюсер про засилля «русского міра» в Нацвідборі

День оккупанта: украинцы перессорились из-за «праздника» 23 февраля

Share
error: Content is protected !!