Блогер: «РФ перетворилася на країну-падальника, яка забирає під свій контроль все нежиттєздатне та недорозвинуте»

Російська федерація перетворилася на країну-падальника, яка забирає під свій контроль все нежиттєздатне та недорозвинуте.

Проте її дії лише на перший погляд хаотичні та сумбурні, насправді вони прекрасно підготовлені та глибоко прораховані. І тому підтвердженням є російські впливи практично у всіх ключових точках світу — при чому переважно чужими руками.

Європа наприклад через своїх лобістів т.зв. «Північного потоку-2» не має єдиного погляду на енергетичну російську експансію, лідери її правих партій типу Лє Пен не приховують проросійських симпатій;
в Сирії та взагалі на Близькому Сході легалізовані російські напівофіційні збройні формування, які контролюють потоки біженців до ЄС;

в США два роки ніяк не розберуться з російським втручанням у їхні вибори;
Англія якось відчутно так і не відповіла на вбивства російськими спецслужбами людей на її території;
навіть Японія втягнута в незрозумілі гойдалки переговорів про Куріли.

Можна сміятися з венесуельського «друга Кремля» Мадуро, але цей товариш сповна відпрацьовує вкладені в нього мільярди, коли з’являється на екранах з колорадською стрічкою в захваті від «руской побєди в войнє». А потім несе «антібуржуазні» гасла в Латинську Америку, яка схильна до всяких більшовицьких Чє Гевар, і все це під боком Штатів, в яких проживають мільйони «латінос» і теж є складовою суспільної думки.
Тому Мадуро точно легко не віддадуть, ось побачите.

Якщо комусь досі смішно чути про «руку Москви» — ви хоч приблизно можете уявити маштаби впливу і ресурси, задіяні Кремлем проти нашої держави?

Як вважаєте, Україні в таких умовах легко зберігати антипутінську коаліцію та продовжувати дію антиросійськіх санкцій?

І ким виглядають деякі наші «нові обличчя» та «чесні» кандидати, які на міжнародних заходах закликають обмежувати допомогу своїй країні, дискредитують її прямими тезами з російського ТБ та демонстративно ігнорують її Президента (який є Головнокомандувачем воюючої армії)?

Тому транслювання точки зору ворога, заочне загравання з ним, відмова адекватно оцінювати і використовувати свої досягнення та постійне нагнітання популістичної істерії — і є ознака тієї інфантильності та нежиттєздатності, за якою полює російський падальник.

А Україна для нього ключова проблема, точка відліку відновлення імперії, там не приховують планів «вєрнуть Кієв».
І зараз головне завдання українського суспільства не дати повернутися до влади тим силам, які знову зроблять нас «грязью Москви» — хто є хто вже видно як на долоні.

Валерій Прозапас

Share
error: Content is protected !!