Блогер: Про шкільний торт, або Батьківські групи у вайбері я б заборонила законом

Харківська новина з мережі: активні і недореалізовані мами вирішили пригостити дітей-шестикласників тортом на честь закінчення першої чверті. «Свято», скажу я вам, «визначне». Як же його не святкувати?

Купили мами торт, принесли його в клас і не дозволили їсти дівчинці, чия мама, з точки зору недореалізованих мам, не здає гроші у фонд школи. А коли з дівчинкою хотіли поділитися шматком того «нев’ї…го» торту однокласники, мами заборонили це робити. І не відпустили дівчинку додому, змушуючи дивитися, як діти їдять торт.

Дівчинка відпросилась в туалет, і з нею туди пішли дівчатка, щоб підтримати.

Діти виявились пристойнішими за дорослих.

Ця абсолютно дикунська новина виносить мозок. Це похлєще «блінов з лопати», над якими ми сміємося.

Впевнена, що кожний і кожна із нас, прочитавши таке, стисне кулаки з однією думкою: якби так з моєю дитиною, я би розторщила/- щив і школу, і голови мамаш, а класній керівниці, яка не тільки була присутньою, а і брала участь в оцьому булінгу дитини, надягла би той торт на голову.

Але справа в тому, що будь яка дитина – вона наша. Тому що в цьому «бля….му» соціумі ніколи не знаєш, де тебе воно знайде і в якому вигляді – чи то недореалізованих мамаш, чи то інших пакостей з боку таких же придурків.

Скажіть, а навіщо здалися взагалі отакі «ублю…ні» батьківські комітети? Щоб що? Яка у них функція? Збирати гроші, щоб вчителі і адмінстрація шкіл не маралися? Я чую і читаю стогони і прокляття притомних людей, хто має нещастя читати марення таких і подібних недореалізованих мамаш у вайбері. Батьківські групи у вайбері треба заборонити законом. Інакше вони не заспокояться.

Той треш із батьківських груп у вайбері, який регулярно постять в соцмережах у вигляді скрінів, можна витримати лише за умови довготривалих йогівських практик. Або при ампутованому мозку.

Боже, дай мені сил сприйняти, що при моєму життя всі дурні і дурепи нікуди не щезнуть.

Share
error: Content is protected !!