Блогер: низький уклін Парасюку, тепер «торгівля із ворогом» не йтиме, тепер ворог набиватиме собі кишені напряму

Відомий український блогер Павло Правий на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що завдяки «блокадникам» на сепаратисти знайшли привід «націоналізувати» українські підприємства. Були ваші – стали наші. Тепер «торгівля із ворогом» не йтиме, тепер ворог набиватиме собі кишені напряму, привласнюючи вугілля, кокс, метал. Тож, ті 37,1 мільярдів гривень, які сплатили тамтешні підприємства до українського бюджету в 2016 році тепер знайдуть нових господарів.Сообщает replyua.net

Блогер наголошує, що на цьому «сюрпризи» від сепаратистів не закінчилися і вони, скориставшись, нагодою ввели російський рубль в якості єдиної «державної валюти». Логічно: працівники донедавна українських підприємств відтепер не отримуватимуть зарплатню у гривні, тож її ліквідовують. Ще один крок до нового Придністров`я. «Коли ви, панове любителі Паросюка і Гришина, убиватимете свої машини на колдобинах, згадайте: недоотримані 38 мільярдів – це вартість майже 1,5 тисяч км нових доріг. Коли вам у відповідь на посвідку пільговика в автобусі кондуктор скаже «Бог подасть», згадайте, що на 38 мільярдів можна 10 років возити пільговиків бешкоштовно. І коли вашим дітям у дитсадках відмовлять у безкоштовному харчуванні – ситі пики ваших кумирів згадайте», – написав Павло Правий.

Блогер наголошує, що ями на дорогах чи відсутність пільгового проїзду – це не найгірше, що може бути порівняно з тим, що через брак коксу цілком можуть зупинитися металургійні підприємства України, зупиняться меткомбінати – зупиняться ГОКи, зупиняться машинобудівні заводи, які виготовляли обладнання для меткомбінатів і ГОКів, залізниця втратить мільярди на нездійснених перевезеннях. За ними зупиняться сироварні та ковбасні цехи, бо люди без зарплат не зможуть купувати харчі.

джерело

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!