Апеляційний суд скасував довічний термін «людині» що поглумилася і позбавила життя 9-річної дівчинки

Справу повернули на повторний розгляд до суду першої інстанції

Апеляційний суд Івано-Франківської області відправив на повторне слухання справу Романа Ящевського, якого засудили до довічного терміну ув’язнення за вбивство і зґвалтування 9-річної мешканки Косівського району. Проте це у понеділок, 13 серпня, повідомило видання «КУРС», посилаючись на рішення суду.

1 березня 2018 року Косівський районний суд засудив Романа Ящевського до довічного терміну ув’язення за вбивство і зґвалтування 9-річної Мар’яни Захарук. Обвинувальний акт направлено на повторне слухання у Коломийський міський районний суд. Слухання почнуть розглядати колегіально, з 15 серпня.

Злочин трапився на початку червня 2015 року. 9-річна мешканка села Рожнів Косівського району Мар’яна Захарук пішла у магазин і не повернулася. Через півтори доби правоохоронці знайшли тіло дівчинки. Поліція провела понад 40 експертиз, провела низку обшуків і допитала майже 600 мешканців села. Через кілька днів, 7 червня, 2015 року, поліцейські затримали підозрюваного. Ним виявився місцевий житель — 29 річний Роман Ящевський, який раніше був засуджений на два роки за спробу зґвалтування, але вийшов на волю, потрапивши під амністію.

Share
error: Content is protected !!