Анна Маляр: Сьогодні вночі я вперше натрапила на дитячих лікарів, які відмовились надати швидку медичну допомогу

Сьогодні вночі я вперше натрапила на дитячих лікарів, які відмовились надати швидку медичну допомогу.

Травмпункт Дитячої 7ї лікарні м. Києва (Підвисоцького, 4Б) відмовився витягти кліща в моєї дитини. От навіть не знаю, як викласти цей діалог – він смішний і жахливий водночас.
– А де кліщ?
– в нозі
– ой, якби в голові чи на обличчі, ми б витягли – бо в нас тут шелепно-лицьовий травмпункт. А якщо нога, то вам до іншої лікарні.

Я починаю вмикати “юриста”, до цього я вже телефонувала в швидку і мені сказали, що з таким питанням нам зобов”язані допомогти у будь-якому травмпункті, жодних обмежень.

Я починаю їм гуглити різну інформацію, посилатись на різні норми…. Але то був пустий звук)

Наступна відмовка була така: в нас немає лабораторії і можливостей для дослідження кліща, а це ж обов”язково, тому вам в іншу лікарню.

Зрештою, як і раніше, ми поїхали до Охматдиту. О 1й годині ночі там черга з дітей, але всіх приймають, медичну допомогу всім надають, на додаткову оплату навіть натяку немає.

І, головне, з”ясувалось, що ніякої лабораторії та обов”язкового дослідження кліща не потрібно. Це на розсуд батьків. Ключове – це обстеження дитини.

Тобто цілих два хірурги і медсестра 7ї Дитячої лікарні міста Києва вигадували, як вміли, відмовки, аби не надати першу медичну допомогу дитині. Бо ж дитяча лікарня для лікарів, а не для дітей.

p.s. будьте обережні, кліща дитина підхопила на шкільній прогулянці у київському парку.

Анна Маляр

джерело

Share
error: Content is protected !!