Анастасію Приходько затримала поліція, коли вона їхала на суд проти політичної реклами Порошенко

Українську співачку Анастасію Приходько поліція затримала на в’їзді до Києва, коли вона їхала на суд, де розглядалася справа про політичну рекламу, в якій вона знялася, не знаючи, який характер несе відеоролик.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє журналіст Анна Калюжна.

«Настя Приходько заявила, що її зупинила поліція перед в’їздом до Києва і тримала там годину. Типу перевіряли крадена машина. Протоколи які не склали. Вона запізнилася на суд проти компанії, яка зняла рекламу для Порошенка, збрехавши учасникам, чтореклама буде соціальною. Сьогодні мало бути перше засідання. Його перенесли », – пише журналіст.

Нагадаємо, раніше українська співачка Анастасія Приходько заявила, що її використовували у передвиборній кампанії президента Петра Порошенка.

Про це артистка розповіла 18 лютого в відеозверненні в Facebook.

“На екрани вийшов ролик, де я кажу такі рядки:” Розвиваємо український простір, українську культуру. Слухаємо українське – це модно “. Але цей ролик ми знімали як соціальний ролик на підтримку розвитку України. Мені подзвонив Євген Нищук (міністр культури. – ред.), Який запропонував взяти участь в соціальному проекті. Але, як бачите, моє ім’я жорстко і підло використовували в своїх політичних іграх “, – зазначила Анастасія. Приходько назвала це “гидким вчинком, який не має назви”.

джерело

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

error: Content is protected !!