З наших дітей зроблять солдатів? У Раді хочуть готувати школярів до війни з агресором

Українців з пелюшок потрібно готувати до війни з Російською Федерацією

Таку думку в одному з інтерв’ю зробила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд.

За її словами, українські діти з дитинства повинні бути готові захищати свою країну від агресії: “Як ми можемо вижити? Якщо ми будемо від народження вчити дітей тому, що ми маємо сусіда, який нам ворог, і ми повинні бути готові від нашого народження до нашій смерті, скільки б ми не прожили, різними способами, цю державу захистити”.

“Тільки таким чином ми можемо вижити”, – додала Сироїд.

Заступник голови Верховної Ради також підкреслила, що не розуміє батьків, які не говорять з дітьми про війну.

“А у мене питання: а коли цим дітям говорити про війну? Тоді, коли цих дітей повістками в окопи покличуть і вони раптом – ні з того, ні з сього – з’ясують, що у них є ворог?”, – обурюється заступник голови ВР.

Похожие новости

Китай призвал США не развертывать систему ПРО в Южной Корее

Китай выступил против развертывания систем противоракетной обороны США в Южной Корее. Постоянный представитель Китая при ООН Лю Цзеи призвал прекратить развертывание системы ПРО США THAAD в Южной Корее и выступил против любого «хаоса

Разве за это гибли ребята на Майдане и на фронте? Банда Авакова не распалась

Что на годовой итоговой коллегии МВД делал уволенный заместитель Авакова Сергей Чеботарь, которому официально было  вручено подозрение в возможной растрате бюджетных денег при закупке рюкзаков для Нацгвардии? Ранее сообщалось, что

Путин серьезно болен! Появилось видео

Ктакому выводу пришел бывший психолог внешней разведки Украины Дмитрий Попов, передает ТСН. Он увидел у главы РФ признаки серьезных проблем со здоровьем. «Дело в том, что чашка кофе стоит слева.